Команда

Найбільша цінність компанії Global Development – це її працівники. Адже наша команда складається з молодих та креативних професіоналів, які говорять «ТАК!» передовим технологіям.

Команда Global DevelopmentКоманда Global Development

Юридичний відділ

Наші правозахисники зосереджені тільки над комплексною розробкою документації для постачальників, замовників, отриманням дозволів і правовим супроводом проектів на кожній стадії будівництва.

Архітектурне бюро

В активі нашої команди архітекторів та проектантів безліч реалізованих проектів з вражаючою географією. Вміння дотримуватися балансу між функціональністю і естетикою – головний пріоритет наших фахівців.

Відділ постачання

Наші провідні спеціалісти працюють нон-стоп аби знайти і придбати найкращі будівельні матеріали, за оптимальним співвідношенням ціна-якість та вчасно доставити їх на будівництво.

Студія дизайну

Згуртована команда дизайнерів та спеціалістів 3D графіки створює цілісні системи ідентичності: від логотипу та кольору до архітектури та дизайну відділу продажу.

Відділ продажу

Досвідчені менеджери завжди допоможуть обрати найліпший варіант житла, комерційного приміщення, та нададуть відповіді на будь-які питання пов’язані з об’єктом будівництва, адже індивідуальний підхід до клієнта – це найголовніше кредо наших спеціалістів.


Ми завжди раді новим професіоналам і відкриті до співпраці. Ваші резюме направляйте за адресою: hr@gd.ua