Команда

Працівники корпорації Global Development – це молоді, амбітні, креативні професіонали, які говорять «ТАК!» передовим технологіям та європейським стратегіям роботи.

Наш колектив – це велика сім’я, яку об’єднує спільна ідея. В корпорації працюють висококваліфіковані, енергійні, цілеспрямовані фахівці будівельної справи. Це досвідчена творча група, якій під силу втілити в життя мрію про якісне, надійне та комфортне помешкання за рахунок реалізації інноваційних проектів.

Ми – професіонали, що віддані спільній справі. Основна причина нашого успіху – це повага до суспільства та любов до втілення задумів. Своєю натхненною та плідною працею ми заслужили довіру і повагу місцевих та іноземних інвесторів, і, насамперед, громадськості.

Нашим основним завданням є сумлінне виконання покладених на нас обов’язків для досягнення спільної мети.

Керівники корпорації – це досвідчені фахівці будівельної галузі. Вони регулярно відслідковують, аналізують, та впроваджують  прогресивні тенденції і світові напрями розвитку девелопменту. Для них пріоритетом є не кількість, а якість житла.

Очільники Global Development протягом багатьох років напрацьовували досвід та налагоджували контакти з українськими та іноземними інвесторами. На сьогоднішній день партнерами корпорації є потужні світові будівельні холдинги та провідні представники сфери будівництва. Ми співпрацюємо з українськими та європейськими проектувальниками, архітекторами, дизайнерами, менеджерами, інвестиційними фондами, консалтинговими і фінансовими компаніями.

Отриманий досвід співпраці та проведення консультацій дозволяють усій команді корпорації бути в курсі останніх архітектурних рішень в світовому проектуванні будівництва.

Ми активно застосовуємо набуті знання підіймаючи кожний проект на якісно вищий рівень, впроваджуючи креативні ідеї і технологічні інновації в свою роботу.

Команда Global DevelopmentКоманда Global Development

Ми вважаємо, що кожен етап нашої праці повинен реалізовуватися якісно на всі 200%. Саме тому корпорація Global Development зібрала найкращих галузевих спеціалістів. Усі вони мають досвід роботи за кордоном і вважаються провідними фахівцями будівельної сфери Західного регіону.

Керівники корпорації грамотно розділили роботу між кожним відділом компанії, та постійно мотивують працівників на нові звершення. Відтак, усі відділи мають відпрацьований механізм та налагоджену концепцію командної гри.

Знайомимося ближче

До Вашої уваги представляємо гордість компанії Global Development:

Відділ архітектури

Саме тут, у творчій атмосфері, досвідчені талановиті фахівці створюють проекти майбутніх будівель. Завдяки креативності та кваліфікованості, а також інноваційному баченні майбутнього, всі розроблені проекти корпорації Global Development є надійними, сучасними, комфортними та естетично привабливими для клієнтів.

Юридичний відділ

У цьому осередку нашої компанії зібралися висококваліфіковані правозахисники, які працюють над комплексною розробкою документації для постачальників і замовників, отриманням дозволів і правовим супроводом проектів на кожній стадії будівництва.

Відділ маркетингу

Креативні правцівники маркетингового відділу забезпечують інформаційний супровід (від прес-релізів до рекламних кампаній); керують маркетинговою діяльністю на всіх етапах (від планування й орієнтації до аналізу та розробки стратегій).

Відділ постачання

Провідні спеціалісти будівельної справи самовіддано працюють, аби знайти і придбати найкращі будівельні матеріали, вчасно доставити їх на будівництво із дотриманням стандартів якості.

У штаті також присутні виконроби та інженери, які керують будівельними бригадами на новобудовах Львова, Чернівців, Луцька, Ужгорода та Одеси. Усі підрядники мають вищу інженерно-будівельну освіту та великий досвід у будівельній галузі.

Завдяки висококваліфікованому штату фахівців, у корпорації Global Development реалізуються найгеніальніші ідеї, що перетворюють роботу команди у діловий успіх.

Global Development – ми виходимо за рамки стандартного будівництва!