Концепція

Корпорація Global Development створює сучасні житлові комплекси, та прагне стати провідною девелоперською компанією на вітчизняному і міжнародному ринку. Ми приймаємо участь в реалізації інноваційних програм в Україні та Європі, втілюємо в життя новітні концепції та вносимо свою лепту у розвиток будівництва.

Ми орієнтуємося на покупців, на задоволення їх вимог, потреб і очікувань, та робимо вагомий акцент на впровадженні інноваційних технологій у галузі нерухомості.

Global Development у своїй роботі використовує сучасні технології ведення будівництва. Насамперед наша стратегія полягає в системному контролі всього робочого процесу, а швидкість зведення об’єктів не залежить від темпів продажу житла, адже кошти на будівництво виділяються з інвестиційного фонду.

Ми керуємося нормативними документами, будівельними правилами і стандартами. Для досягнення цілей та визнання серед покупців, ми розробили концептуально новий, стратегічно продуманий та конкурентоспроможний план розвитку. Ми виходимо на новий рівень якості робіт та послуг.

Під час нашого будівництва ми використовуємо сучасне обладнання та прогресивну техніку. Компетентний і професійний колектив компанії контролює якість спорудження житлових комплексів на кожному етапі.

В програму будівництва житла від Global Development закладено європейський досвід та стандарти в організації підрядних робіт з використанням лише сертифікованих будівельних матеріалів, в екологічності та безпечності яких ми впевнені на 100%.

Вигідне розташування житлових комплексів приємно вражає покупців. Будинки зводяться виключно поблизу транспортних розв’язок. Окрім цього ми дбаємо про повне інфраструктурне забезпечення: школи, садочки, поліклініки, дитячі майданчики, паркінги, ресторани, кафе та інші об’єкти – усе це є поряд з нашими новобудами.

При плануванні кожного об’єкту продумується розміщення прибудинкові території чи паркової зони, конс’єржні пропускні пункти, комерційні та технічні приміщення на перших поверхах житлових комплексів.

Роблячи щодня, щотижня, щомісяця маленькі кроки – зводячи один за одним поверхи будинків, розробляючи інноваційні технологічні рішення, створюючи нові проекти – ми впевнено наближаємося до своєї мети!