Можливості

Професійні спеціалісти будівельної галузі компанії Global Development спільними зусиллями постійно покращують якість своєї роботи, та спрямовують свої сили на отримання та підтримку позицій лідера в будівельній галузі. Ми гарантуємо професіоналізм і компетентність у нашій роботі.

Кожен проект, який розробляє корпорація Global Development – це сучасні масштабні новобудови, що мають власну прибудинкову територію, відпочинково-паркову зону, великі дитячі спортивні та ігрові майданчики, місця для прогулянок, комерційні приміщення, паркінги.

Ми зорієнтовані на те, щоб квартири були доступні, а кожен покупець мав можливість підібрати житло за своїми побажаннями.

Ми зводимо сучасні монолітно-каркасні будинки з використанням залізобетону. Усі вони мають високі енергозберігаючі показники, ідеально рівні стелі без панельних «стіків» і волосяних тріщин. Ми застосовуємо теплоізоляційні системи, та створюємо об’єкти з квартирами соціального призначення та дотримуємося усіх планових термінів будівництва.

Додатково власники помешкань зможуть довільно користуватися своїми «квадратними метрами», завдяки можливості індивідуального перепланування квартир.