Цінності та принципи

Корпорація Global Development – це інноваційна компанія, яка опирається у своїй діяльності на прогресивні технології та сучасні світові тенденції будівництва.

У роботі для нас важливими є:

Сімейні цінності

Global Development надає своїм покупцям не просто якісні та комфортні домівки, а й прагне принести в їх сім’ї добру традицію передачі житла у спадок від покоління до покоління.

  

Турбота

Ми піклуємося про людей, які придбали квартири у наших житлових комплексах. Це виражається у дотриманні високих стандартів якості роботи на всіх етапах: від проектування до введення в експлуатацію об’єктів компанії.

Надійність

Корпорація Global Development цінує свою репутацію, тому кожен проект є надійним та якісним, адже ретельно перевіряється на всіх стадіях будівництва.

Вірність витриманому стилю

Фахівці корпорації звертають особливу увагу на будівельні рішення кожного житлового комплексу, вносячи свою лепту у збереження неповторного та унікального стилю кожного окремого міста, вписуючи свої проекти в навколишній архітектурний ансамбль.

Інновації

Ми уважно ставимося до потреб ринку та вивчаємо усі світові новинки будівельного бізнесу. Ми запозичили європейський досвід в галузі впровадження нанотехнологій, організації будівельних робіт, енергозбереження з використанням сучасних матеріалів, а екологічність та надійність ставимо на перше місце.

Оригінальність

Ми творчо підходимо до запровадження на український ринок новинок будівельної галузі, аби усі наші об’єкти мали свою особливість та родзинку.

Професіоналізм

Global Development – це злагоджена команда однодумців, яка для кожного нового будинку знаходить унікальні рішення, розуміючи тенденції ринку і потреби своїх клієнтів. Ми ефективно розподіляємо роботу, а наша команда професіоналів втілює найсучасніші ідеї в реальність.

Розумні ціни

Для нас пріоритетною є розумна цінова політика та фінансова стабільність. Економічна ефективність для нас понад усе.

Безпеку

Ми використовуємо у будівництві лише безпечні та дороговартісні матеріали.

Ми не економимо гроші на реалізацію проектів, адже гарантія та досконалий результат – це наша візитка картка.

Global Development сповідує інноваційні підходи та принципи до своєї роботи, з якими пропонуємо ознайомитися кожному нашому прихильнику, потенційному клієнту, партнеру чи інвестору.

Ми будуємо за наступними принципами:

Максимальний затишок, комфорт і покращений спосіб життя

Ми впроваджуємо сучасні рішення та тенденції і для нас принципово важливим є затишок усіх мешканців та максимальний комфорт у їхніх домівка, тому кожна дрібничка у наших новобудовах ретельно вивчена і продумана.

  

Аби створити найбільш сприятливі умови для проживання. Ми концентруємо увагу на необхідних для життя об’єктах інфраструктури. Ми створюємо відпочинкові і екологічно чисті зелені зони поряд з новобудами, аби кожен мешканець знайшов для себе свій затишний куточок для прогулянок та релаксу.

Гарантована безпека і бездоганна якість

Професійна команда працівників компанії ретельно підходить до проектування об’єктів, вибору екологічно чистих сертифікованих будівельних матеріалів, перевірки інженерних систем, відповідності вітчизняним і міжнародним стандартам.

Інвестиційна та фінансова вигода

Для нас є важливим фінансова впевненість кожного клієнта. Ми «ЗА!» гнучкі умови покупки та доступні ціни.

Ми працюємо за наступними принципами:

Надійність і стабільність

Ми прагнемо будувати усі наші об’єкти активними темпами, щоб здати в експлуатацію проект в запланований термін. Ми користуємося одним із наших улюблених лозунгів: «Для нас принципово важливі китайська швидкість, німецька якість та швейцарська точність будівництва!»

Прозорість і відкритість

Для нас неймовірно важлива наявність всієї передбаченої законом дозвільної документації. Для зацікавлених осіб завжди є доступ до актуальної інформації про діяльність компанії і етапи будівництва. Юристи компанії надають консультації покупцям при оформленні угод.

Щодня стаємо кращими

Ми цінуємо свою репутацію, дотримуємося найвищих стандартів в якості обслуговування, враховуємо усі потреби покупців і намагаємося максимально їх задовольнити. Ми постійно удосконалюємо нашу роботу та розвиваємося разом із світом будівництва. Ми щодня стаємо кращими!

Global Development – це Ваша фортеця надійності та благополуччя!