Благодійна великодня акція від GD

Напередодні Великодній свят корпорація Global Development спільно з арт-студією “Творча кухня” провела благодійну акцію “Розмалюй святкову писанку”. 

Благодійну акцію проводили для дітей-сиріт та дітей позбавлений батьківського піклування з родинного дому “Покрова”. У рамках акції діти під керівництвом досвідченого майстра образотворчого митсецтвва оздоблювали писанки за традиційними народними техніками писанкарства. В орнаментальних або сюжетних узорах юні митці спільно з командою корпорації Global Development відображали весняні мотиви, радість життя та великодню тематику.

Після закінчення майстер-класу діткам презентували великодні подарунки, а вихованці родинного дому у свою чергу створили картину з відбитками своїх долоньок для своїх друзів корпорації Global Development.

“Усі ми з радістю та благоговінням чекаємо на найвеличніше з християнських свят – день Світлого Христового Воскресіння, готуємо до цього дня наші оселі та душі. Але найціннішою є готовність поділитися радістю з іншими. Дуже сумно, що не усі люди відчувають сімейне тепло та щастя. Саме тому ми вирішили влаштувати для дітей справжнє сімейне та творче свято, аби дати їм змогу відчути всю повноту Господнього Воскресіння та благодаті, яку повинен отримати кожен у ці дні. Ми впевнені, що радість цих дітей – безцінна, а їхня радість – це наша гордість”, – зазначив керівник корпорації Global Development Олександр Здровецький.

Очі вихованців родинного дому “Покрова” під час майстер-класу світилися радістю, і хочеться вірити, що цей вогник і віра не згаснуть в них ні за яких обставин.

IMG_3987