Чвертьфінал WSB з Global Development

21 та 22 квітня, у Лондоні, професійний боксерський клуб “Українські отамани” проведе чвертьфінальну матчеву зустріч Всесвітньої серії боксу за підтримки офіційного партнера Федерації боксу України корпрації Global Development. Суперниками “Отаманів” буде досвідчена команнда з Туманного Альбіону – “British Lionhearts”.

Вже завтра професіональний боксерськи клуб “Українські отамани” проведе першу чвертьфінальну матчеву зустріч у шостому сезні Всесвітньої серії боксу. Друга відповідна зустріч відбуватиметься в п’ятницю у столиці Великобританії.

21 та 22 квітня, на легендарній лондонській арені “York Hall”, “Українськ отамани” зійдуться в протистоянні з досвідченою та амбітною командою з Туманного Альбіону – “British Lionhearts”, переможцями групи “Б” регулярного сезону. На кону матчевої зустрічі стоямите вихід до півфіналу цьогорічного розіграшу Всесвітньої серії боксу.

На шляху до чвертьфіналу “Українські отамани” провели низку надзвичайно складних протистоянь на груповому раунді змагань за сприяння корпорації Global Development. Здолавши в домашній матчах команди Китаю, Туреччини та одну з найбільш потужних команд світу – “Кубинських приборкувачів”, наші боксери вибороли право представляти Україну у вісімці найкращих команд планети.

Офіційна процедура зважування учасників матчевого протистояння відбудеться 20 та 21 квітня у Лондоні.

Отож, за “Українських отаманів” у найближчих матчевих зустрічах боксуватимуть:

Вагова категорія 49 кг: Денис Козарук;

Вагова категорія 52 кг: Денис Шкарубо;

Вагова категорія 56 кг: Владислав Вєтошкін;

Вагова категорія 60 кг: Віталій Соляник;

Вагова категорія 64 кг: Володимир Матвійчук;

Вагова категорія 69 кг: Сергій Богачук;

Вагова категорія 75 кг: Валерій Харламов;

Вагова категорія 81 кг: Денис Солоненко;

Вагова категорія 91 кг: Віктор Труш;

Вагова категорія +91 кг: Владислв Сіренко.

 В разі нічийного підсумкового рахунку, переможець матчевої зустрічі визначатиметься у додатковому поєдинку у ваговій категорії 75 кг, в якій боксуватиме Владислав Войталюк.

Пряма трансляція матчевої зустрічі відбудеться на телеканалах “UA: ПЕРШИЙ” та “Спорт-1”.

Корпорація Global Development бажає “Українським отаманам” наснаги та перемог! Підтримаймо чемпіонів разом!

eoUf4rcBwcY