GD стала преміум-спонсором ФК “Карпати”

Корпорація Global Development стала новим преміум-спонсором футбольного клубу “Карпати”. У рамках партнерства логотип компанії з’явиться під ігровим номером на футболках футболістів.

KTO14982

18 травня відбулася офіційна процедура підписання договору про співпрацю, відтак весь майбутній сезон корпорація Global Development підтримуватиме футбольний клуб. 

KTO15012

Обидві сторони переконані, що зможуть підтримувати партнерські взаємини та продовжувати активну співпрацю у майбутньому.

Під час підписання договору про співпрацю сторони обмінялись символічними подарунками. Генеральний директор ФК “Карпати” Юрій Дячук-Ставицький вручив керівнику корпорації Global Development Олександру Здровецькому клубний шалик та іменну футболку, натомість, отримав сертифікат у розмірі 25 тисяч гривень для реалізації у будь-якому житловому комплексі компанії.

KTO15045 (1)

“На сьогодні “Карпати” є одним з провідних клубів України щодо співпраці з компаніями та фірмами у якості спонсорів. Сьогодні ми підписали контакт з девелоперською корпорацією Global Development. Цей контакт розрахований на один ігровий сезон, але ми плануємо співпрацювати надалі, ще багато років. Логотип нашого нового партнера буде зображено на футболках гравців, під номером. Отримані від реклами кошти будуть використані для розвитку дитячо-юнацького футболу та підтримки молодих талантів, які в майбутньому стануть футболістами першої команди “Карпат”, – розповів генеральний директор “зелено-білих” Юрій Дячук-Ставицький.

KTO15008

У той час керівник корпорації Global Development Олександр Здровецький розповів журналістам про діяльність компанії та мету партнерства: “Ми прагнемо популяризувати спорт серед населення, адже вважаємо, що у сучасному світі він відіграє дуже важливу роль. Наша компанія пропагує здоровий спосіб життя, тож партнерські угоди, зазвичай, ми заключаємо у спортивній сфері. Ми підтримуємо наш улюблений “Карпати” вперше, і вважаємо, що це один з найперспективніших клубів не тільки України, але й всієї Європи в цілому”.

KTO15034