Гендиректор “Отаманів” виразив подяку GD

Днями Генеральний директор “Українських отаманів” Дмитро Гайструк провів прес-конференцію, на якій підвів підсумки боксерського сезону, який відбувся за підтримки генерального партнера Федерації боксу України корпорації Global Development.

“Участь “Українських отаманів” в шостому сезоні Всесвітньої серії боксу через фінансові проблеми була під питанням до останнього моменту, але в підсумку завдяки фінансовій пдтримці наших партнерів, особливо корпорації Global Development, команда, яку полюбили прихильники боксу не тільки виступила, а й зуміла пробитися до вісімки найсильніших клубів за підсумками сезону”, – зазначив Дмитро Гайструк.

eoUf4rcBwcY

Нагадаємо, шостий сезон Всесвітньої серії боксу для “Українських отаманів” тримав від початку 2016 року до 22 квітня. Боксери провели вісім фантастичних поєдинків, з них три домашніх та п’ять виїзних. Боролися за перемоги у протистояннях за першість боксери з командами Туреччини, Китаю, Куби та Великобританії.

Зіркою цьогорічних поєдинків став молодий та перспективний боксер з Вінниці – Сергій Богачук. Саме він здобув сенсаційну перемогу над чинним олімпійським чемпіоном Роніель Іглесіасом Сатолонгом з матчевій зустрічі в Харкові та приніс довгоочікуваний вихід з на перше місте турнірної таблиці своїй команді.

?????????????????????????????????????????????????????????

Загалом, цьогорічний боксерський сезон представники Федерації боксу України вважають одним із найкращих за історію існування “Українських отаманів”.

Корпорація Global Development висловлює щиру вдячність боксерам і ФБУ за співпрацю, та бажає наснаги й нових перемог на боксерському Олімпі. 

HL7A3776