Ми створили найкращий дизайн фасаду

Корпорація Global Development прийняла участь у відкритому дизайнерському конкурсі «Art року», що ініціювали Департамент житлово­комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), спільно з Регіональним інститутом архітектури та дизайну за підтримки Міжнародної асоціації архітектури. Компанію визнали найкращою у номінації «Найкращий дизайн фасадів багатоквартирних будинків».

За підсумками змагання у якому прийняло участь більше 100 учасників, серед яких були представлені будівельні компанії, девелопери, архітектори, дизайнери та творчі особистості, компанія Global Development зайняла 4 місце презентувавши інноваційний проект житлового комплексу «Egoist» (м. Чернівці).

На виставці­конкурсі було представлено все розмаїття послуг і продукції ринку будівництва – починаючи з ідеї архітектора та до здачі проекту. Завдяки чітко сегментованій експозиції, відвідувачі мали можливість повною мірою ознайомитися з представленими новинками у сферах будівництва, архітектури, інтер’єрних рішень, ландшафтного дизайну. Продукцію і технології презентують не лише лідери ринку у своїх сегментах, а й аматори.

Експертне журі, до складу якого входили представники України, Великобританії та Німеччини, серед яких: Секретар Європейської асоціації дизайнерів Марнікс Веннер, представник Асоціації учасників ринку вікон та фасадів Марглота Таргонська, представник Німецької Федерація виробників та дистриб’юторів будівельних матеріалів Крістар Хоє, представник Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів Всеволод Шеремета.

Переможців конкурсу обирали шляхом таємного голосування. Для чистоти відбору кожному експонату присвоїли порядковий номер, аби не було можливості фальсифікації результатів. Відтак, висококваліфіковані фахівці до останньої хвилини не знали, які компанії чи учасники «приховані» за індивідуальним номером проекту.

За підсумками голосування під час церемонії нагородження призові місця зайняли наступні проекти:

  • у номінації «Найкраще оформлення фасаду адміністративної будівлі» – будівельна компанія «DesingMeer» з проектом «Virtual State­building»;
  • у номінації «Найкраща садиба приватного сектора» – арт­дизайн студія «BOUQUET» з проектом «Зелене майбутнє»;
  • у номінації «Найкраще оздоблення домівки» – салон­-інтер’єр «Trattoria» з проектом «Creative Home Desing»;
  • у номінації «Найкращий дизайн фасадів багатоквартирних будинків»корпорація «Global Development» з проектом «Житловий комплекс Egoist (м.Чернівці)»;
  • у номінації «Найкраще оформлення балконів та вікон багатоповерхових житлових будинків» – компанія «Profile» з проектом «Паномари».

Один з головних організаторів проекту «Art року» під час церемонії нагородження відзначив, що від учасників очікували креативних ідей, але побачене просто вразило всіх членів журі та відвідувачів конкурсу.

«Art року» – це прекрасна можливість заявити про себе як молодим та амбіційним архітекторам і дизайнерам, так і вже провідним компаніям будівельного ринку», – відзначив голова Регіонального інституту архітектури та дизайну Сергій Салій.