Грандіозний бокс з Global Development

У п’ятницю, 12 лютого, у приміщенні Львівського державного цирку відбувся грандіозний боксерський поєдинок Всесвітньої серії боксу «Українських отаманів» проти «Турецьких завойовників».

DSC_1297

Корпорація Global Development виступила офіційним спонсором поєдинку.

отамани

«Для нас принципово важливою є популяризація спорту серед населення, саме тому ми підтримали «Українських отаманів», адже багато з них є вихідцями зі Львова, а наша компанія – великий прихильник боксу», – розповів керівник компанії Олександр Здровецький.

Зазначимо, що українські боксери перемогли турків з рахунком 4:1, показавши неймовірний результат, та здобувши уже другу перемогу у  третьому турі групового турніру.

DSC_1564

Корпорація також долучилася до організації благодійної акції до якої залучила вихованців родинного дому «Покрова». За сприяння Global Development матч відвідали підлітки з інтернату, які після поєдинку познайомилися зі спортсменами, та отримали від них не лише цінні подарунки, але й боксерські майстер-класи.

«Для нас дуже важливо прививати любов до спорту нашим підліткам. Ми вирішили запровадити добру традицію участі підростаючого покоління у спортивних подіях. Ми бажаємо аби наша молодь досягла значних успіхів на світовій спортивній арені. Ми і надалі організовуватимемо спортивні події та акції на яких обов’язково буде присутня активні львівські юнаки», – поділився планами Олександр Здровецький.

DSC_1862

Також представляємо Вашій увазі відео перебування «Українських отаманів» у Західній столиці України: