Гравець “Карпат” прагне здійснити дитячу мрію

Гравець футбольного клубу «Карпати», преміум-спонсором якого є корпорація Global Development, Ігор Худоб’як приєднався до доброчинного проекту «Здійсни мрію».

334923

Проект «Здійсни мрію» ініціював благодійний фонд «Крона» цієї весни в партнерстві з «1+1 медіа» і Телевізійною службою новин ТСН. Цей проект покликаний дарувати тяжкохворим дітям чудо здійснення мрій.

До реалізації дитячих мрій активно долучаються політики, громадські діячі, зірки естради і кіно, спортсмени та небайдужі українці. За ініціативи ведучої телепрограми «Профутбол» Олександри Лободи до благодійного проекту активно почали долучатися відомі зірки вітчизняного футболу.

Ведуча разом з футболістами прагне допомогти 12-річному футбольному вболівальнику Юрію Штрикулю з Полтави. У хлопчика вада слуху, через яку він змушений спілкуватися з людьми мовою жестів, до того ж, він бореться зі складною недугою – лейкозом. Для детального обстеження і підготовки до операції трансплантації кісткового мозку маленькому футбольному вболівальнику потрібна велика сума, яку планується зібрати на благодійному аукціоні.

385698133

Відтак, Лобода започаткувала доброчинний аукціон на підтримку проекту «Здійсни мрію», де вона презентує лоти у вигляді ігрових футболок відомих спортсменів. Лоти розігруються протягом тижня і щонеділі Олександра у прямому ефірі оголошує зібрану суму коштів за продану річ.

До акції вже приєдналися півзахисник Севільї та збірної України Євген Коноплянка, голкіпер ФК «Динамо» Олександр Шовковський, головний тренер «Динамо» Сергій Ребров, захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді, а цього тижня до спортсменів долучився і півзахисник львівських «Карпат» Ігор Худоб’як, виставши на торги оновлену форму команди з автографами колег.

385732281

Олександра Лобода спільно з футболістами прагне зібрати необхідну суму для маленькому футбольному вболівальнику, адже йому необхідне детальне обстеження і підготовка до операції трансплантації кісткового.

«Ми прагнемо залучати якомога більше футбольних клубів, щоб розширити кордони допомоги тяжко хворим діткам. Футболка «Карпат» така ж патріотична, як і сама команда. Дуже рада, що Ігор відгукнувся на наш аукціон та передав від себе лот, оскільки доля Юрка для нього небайдужа. Вірю, що зовсім скоро ми зберемо достатню кількість коштів на лікування Юрка і він вирушить назустріч своїй мрії. Долучайтеся!» – каже Олександра Лобода.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????