КОМФОРТ І ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

В ХАРКОВІ ПОЧАЛОСЯ БУДІВНИЦТВО НОВОГО ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Просторі приміщення і комфортні умови, а також енергоефективні технології – такими будуть основні переваги житлового комплексу «5th Avenue» в Харкові. Вже до кінця наступного року тут з’явиться нова багатоповерхівка, розповідають представники компанії-забудовника, здача об’єкту запланована на 4 квартал 2019 го. Використання інноваційних технологій в будівництві дозволить економити на рахунках за опалення та електроенергію, а також забезпечить високий рівень шумоізоляції. Все це доповнить сервіс, зокрема, цілодобова охорона, підземний паркінг з прямим доступом до ліфта, спортзал і ігрова кімната для малюків.

Ігор Кононенко, директор Східного регіону «Global Development»:

Це будуть і спортивні зали, дитячі майданчики, підземні парковки, тобто все, що потрібно для комфортного, затишного житла.

Компанія Global Development створює житлові комплекси і комерційні будівлі в різних містах України, головний офіс знаходиться у Львові, відомому своєю унікальною архітектурою. Будівництво ЖК «5th Avenue» – перший проект, який компанія реалізовує в Харківській області, ще кілька об’єктів – в планах.

Ігор Кононенко, директор Східного регіону «Global Development»:

Наша компанія в місті Харкові планує показати хорошу якісну роботу і зайняти свою нішу серед авторитетних компаній-будівельників.

Житловий комплекс «5th Avenue», будівництво якого вже почалося, розташований біля станції метро «Ботанічний Сад», що дозволяє дістатися в будь-яку точку міста, забувши про пробки на дорозі.