ГЛОБАЛЬНИЙ ОБВАЛ ЦІН

Якщо Ви вважаєте, що купити житло з консьєрж та room-сервісом як у готелі, надземними і підземними паркінгами, власним дитячим садочком прямо у дворі житлового комплексу з сучасними ігровими спортивними майданчиками та безліччю інших переваг – це фантастично дорого, корпорація Global Development розвією цей міф!

Ми вважаємо, що комфортне житло повинне бути доступним для кожного українця. Саме тому, для тільки до кінця квітня пропонуємо Вам ГЛОБАЛЬНИЙ ОБВАЛ ЦІН!

Якщо Ви шукаєте якісне житло за низькою ціною, ми пропонуємо звернути увагу на житловий комплекс «ORANGE», що розташувався у серці Шевченківського району, на розі вулиць Варшавська-Соснова.

Ця новобудова пропонує одно-, дво- та трикімнатні квартири з хорошим плануванням та цілим рядом переваг. Площа помешкань коливається від  41 до 80 кв.м., а хороша цінова політика приваблює покупців.  

Наразі залишилося  ще декілька квартир за неймовірно привабливою акційною пропозицією – всього 10 500 грн. за квадратний метр!

бордики-03

Якщо ж Ви мрієте жити в гармонії з природою, пропонуємо Вам  звернути увагу на житловий комплекс «Форест», що розташувався у передмісті Львова – смт. Брюховичі.

В цій новобудові презентовані помешкання європейського рівня площею від 39 до 100 кв.м. Ціни приємно тішать покупців. У ЖК «Форест» залишилося лише декілька квартир за вражаючою акційною ціною – від 11 200 за квадратний метр!

форест-01-01

Гарячі акції ми пропонуємо не лише на території Львова, але й у інших містах України. Зокрема, суперпропозиція діє у Луцьку. Квартири у самому центрі міста в ЖК «Егоїст» вражають ціновою політикою. Тільки до кінця квітня Ви маєте змогу придбати квартиру своєї мрії за ціною від 9 900 за квадратний метр!

больше цены-01

ПОСПІШАЙТЕ, КІЛЬКІСТЬ АКЦІЙНИХ КВАДРАТНИХ МЕТРІВ ОБМЕЖЕНА!!!