«Українські отамани» боксуватимуть у Вінниці

У суботу, 3 вересня, за сприяння корпорації Global Development відбудеться грандіозне боксерське шоу «Великий бокс» у місті Вінниця.

В рамках майбутнього спортивного дійства глядачі стануть свідками дев’яти боксерських протистоянь за участю боксерів професіонального боксерського клубу «Українські отамани». Суперниками нашої прославленої команди будуть титуловані представники з Молдови та Румунії.

Головною ж подією заходу стане черговий титульний професіональний поєдинок вінничанина Романа Головащенка. На кону протистояння стоятиме пояс Чемпіона Європи за версією IBF. Суперником українського боксера буде представник Грузії – Гогіта Горгіладзе.

Боксерське шоу розпочнеться 3 вересня о 15:00. Ринг буде розташований на стадіоні Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького.

«Корпорація Global Development неймовірно пишається досягненнями українських боксерів, адже вони демонструють неабиякі результати у професійній боротьбі. Ми завжди їх підтримуємо та щиро вболіваємо за кожного спортсмена. Переконані, що «Великий бокс» вразить не лише грандіозним шоу, але й безкомпромісними результатами. Вважаю, що звання Чемпіона Європи за версією IBF носитиме саме Роман Головащенко. Наша корпорація щиро вірить у цю перемогу та бажає Роману перемоги у цьому надважливому протистоянні», – зазначив керівник корпорації Global Development Олександр Здровецький.

14182548_2104406253118219_1749201849_n