«Отамани» виходять до чвертьфіналу WSB

2 квітня «Українські отамани» провели заключну матчеву зустріч у груповому етапі шостого сезону Всесвітньої серії боксу в Туреччині. Після трьох феєричних домашніх перемог, у стартових турах змагань, наша команда здобула дев’ять залікових балів, які і дозволили кваліфікуватися до наступного раунду змагань WSB.12524419_544814999018581_737082690731594714_n

Усі поєдинки «Українських отаманів» відбувалися за підтримки офіційного партнера Федерації боксу України корпорації Global Development.

«Перемоги «Українських отаманів» – це і наші перемоги! Ми горді, що українські боксери завоювали місце серед вісімки найсильніших команд планети у шостому сезоні Всесвітньої серії боксу! Незважаючи на поразки під час виїзних змагань, де судді відверто занижували бали нашим хлопцям, вони показали достойний результат та виконали важливу функцію популяризації боксу в Україні та за її межами. Завдяки феєричним виступам у серії WSB, українці примножили свої боксерські досягнення. Корпорація Global Development щиро вітає боксерів з цією визначною перемогою та бажає підкорення нових вершин у плей-офф Всесвітньої серії боксу», – зазначив керівник Global Development Олександр Здровецький.  

Наразі, «Українські отамани» почали активну підготовку до наступного раунду змагань – чвертьфіналу WSB. Протистояти боксерам будуть представники Туманного Альбіну, команда з Великобританії – «Британські лев’ячі серця». За результатами групового раунду змагань англійці посіли першу сходинку у підгрупі «Б» здобувши 14 залікових балів.

За регламентом змагань, обидва чвертьфінальні поєдинки пройдуть у столиці Англії – Лондоні, на легендарній боксерській арені «York Hall».

Поєдинки 1/4 стадії змагань відбудуться в 20-х числах квітня поточного року за підтримки незмінного партнера ФБУ корпорації Global Development.

eoUf4rcBwcY