“Великий бокс” у Вінниці за підтримки GD

За сприяння корпорації Global Development місто Вінниця гучно відсвяткувало свій 653 день народження разом з улюбленцями українських вболівальників – боксерською командою «Українські отамани».

watermarked-thumb_242401_photogallery_f980

У суботу, 3 вересня, в Центрaльному пaрку пройшов фестивaль спорту «Великий бокс» в честь Дня міста. В рамках цього вечора боксу, який допоміг організувати офіційний партнер Федерації боксу України – корпорація Global Development, нa ринзі під відкритим небом вітчизняні боксери зустрілися зі збірною команди з Молдови тa Румунії.  

watermarked-dsc_8317

Надихнувшись неабиякою підтримкою публіки укрaїнськa комaндa перемогла суперників у шести грандіозних поєдинках, дві перемоги повезли додому іноземні гості.

watermarked-dsc_8606

У цей же вечір вінничани та гості міста також стали свідками справді історичної події – поєдинку за титул чемпіона Східної і Західної Європи за версією IBF в першій важкій вазі та поясу WBCA Intercontinental між вінничанином Романом Головащенко проти грузинського бійця Гогіта Горгіладзе.

watermarked-0904-box_dmista_13

28-річний український важкоатлет Роман Головащенко (16-1, 14 КО) отримав дострокову перемогу над 23-річним боксером з Грузії Гогіту Горгіладзе (32-13, 27 КО) і став володарем двох боксерських поясів. У четвертому раунді Горгіладзе побував в нокдауні. Поєдинок завершився у 9 раунді ударом по корпусу, який відправив у нокаут грузинського боксера.

Після поєдинку Головащенко заявив, що зі своєю командою буде прагнути до того, щоб отримати право на поєдинок за титул чемпіона світу за версією IBF, а свою перемогу присвячує сину.

watermarked-boks_vinnitsa_03_09_golovastenko_00083

Варто відзначити, що інтерес до цього заходу був дійсно вражаючим. На вщент заповненій спортивній арені центрального міського парку, за попередніми підрахунками, своїх улюблених боксерів прийшли підтримати понад 3000 глядачів.

watermarked-dsc_8499

Корпорація Global Development дякує всім боксерам та Федерації боксу України за грандіозне шоу, та бажає сили та наснаги спортсменам у майбутніх поєдинках!

watermarked-dsc_1763