Будівельний форум з Global Development

Завжди місто Львів приваблює своїм колоритом, архітектурою та активним культурним життям, але не менш активним є і ділове життя львів’ян. Тому, хочеться звернути Вашу увагу, що з 15 по 18 березня у м. Львові відбуватиметься найбільша подія будівельного ринку Західної України – Весняний Будівельний Форум 2016, який традиційно об’єднує 2 взаємодоповнюючі виставки: XXXIII міжнародну виставку «БудЕКСПО-весна» та XI спеціалізовану виставку «Вікна.Двері.Дах», а у 2016 році ще доповнений  Салоном «Дім. Дизайн. Декор».

Таким чином, даний форум показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об’єкту. Адже, основними тематичними напрямками є: проектування, будівництво та ремонт; інструмент; опалення будинку; кераміка та сантехніка; покрівля та фасади; віконні системи, автоматика; двері, фурнітура.

Весняний Будівельний Форум це:

  • Більше 100 відомих компаній, як українських так і іноземних;
  • Місце проведення ділових зустрічей та переговорів;
  • Більше 4 тис. фахових відвідувачів.

З року в рік, однією з головних переваг Весняного Будівельного Форуму є насичена ділова програма заходів. Не виключенням буде і цей рік, де будуть обговорені наступні теми: використання газобетону у будівництві, енергозбереження з фасадними системами, юридичні та технічні аспекти прийняття рішення про термомодернізацію багатоквартирних будинків, енергоефективність будівель та розвиток  екологічного будівництва з використанням ВДЕ, енергозаощадження з віконними технологіями, кредитна підтримка і  програми фінансування, які діють у галузі та багато іншого.

На сьогоднішній день понад 50 компаній заявили про свою участь у Форумі, які готові презентувати новинки будівельного ринку і чимало ексклюзивних розробок.

Корпорація Global Development виступить Генеральним спонсором головної будівельної події весни.

На Весняному будівельному форумі будуть представлені: інноваційні енергозберігаючі стінові блоки, технології каркасного будівництва, покрівельні матеріали, італійська декоративна штукатурка, вишукані дерев’яні вироби, геотермальні теплові насоси, сучасні технології біологічної очистки стоків, твердопаливні котли, матеріали для термоізоляції та багато іншого. Кількість компаній-експонентів, бажаючих взяти участь у виставці зростає з кожним днем.

До слова, Весняний будівельний форум – професійна платформа для діалогу між всіма учасниками будівельного ринку, представниками влади, профільними структурами. Оскільки відбувається за підтримки Львівської Обласної Державної Адміністрації, Львівської Міської ради та у тісній співпраці з численними партнерами, такими як: Агенція Європейських Інновацій, Конфедерація будівельників України, Спілка виробників будматеріалів, Асоціація виробників лакофарбової продукції, Асоціація будівельників «Будіндустрія», Асоціація «Енергоефективні міста», ГО «Екоклуб» та інші.

Кожен хто почав, або продовжує будівництво чи облаштовує своє житло планує відвідати Форум, відтак, кожен може стати Вашим постійним клієнтом.

Надіємось, що Ваша активна участь у роботі Форуму дозволить  запровадити новітні технології в інфраструктуру  міста та області і принесе користь всім, хто зацікавлений у розвитку вітчизняної будівельної галузі. 

7ed821f3-c593-4e85-a461-7acd8e208a5e

Джерело: Асоціація «Енергоефективності міста України»