Міжнародна конференція за підтримки GD

18 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Соціально-економічний потенціал транскордонного співробітництва” за сприяння корпорації Global Development.

DSC_09421

Упродовж двох днів  у Львівському університеті понад 100 науковців, представників органів місцевого самоврядування з України, Республіки Польщі, Словацької Республіки, Туреччини брали участь у конференції, що мала на меті дослідження напрямів розвитку транскордонного співробітництва у контексті реалізації Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом.

За словами ректора ЛНУ імені Івана Франка, професора Володимира Мельника, конференція посприяє реалізації важливих програм, які допоможуть економіці України вийти з етапу стагнації, що забезпечить формування сприятливого клімату для впровадження європейських стандартів в життєдіяльність нашої області.

Участь у конференції прийняв і консул Генерального консульства Республіки Польща у Львові Влодзімєж Сульгостовскі. У своєму виступі пан Сульгостовскі наголосив на досвіді українсько-польських добросусідських відносин і відзначив велику кількість представників польської делегації, яка бере участь в обговоренні важливих питань, пов’язаних із розширенням транскордонного співробітництва.

Організаторами конференції були Львівський національний університет імені Івана Франка, ДУ “Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України”, Головне управління статистики у Львівській області, Жешувський університет (Республіка Польща), Статистичне управління Підкарпатського воєводства (Республіка Польща), Статистичне управління у м. Пряшів (Словацька Республіка), громадська організація “Європейський діалог” та корпорація “Global Development”.

“Корпорація “Global Development” прагне зробити українську науку популярною і економічно успішною, саме тому ми долучилися до організації цієї Міжнародної конференції. У складний період, коли мало хто думає про майбутнє, вчені продовжують свої забіги на довгі дистанції. Україна має величезний науково-технічний, інтелектуальний та технологічний потенціал, і ми прагнемо підтримувати діяльність науковців в Україні, аби наблизити країну до міжнародного контексту”, – зазначив керівник Global Development Олександр Здровецький.

На конференції розглянули основні тематичні напрямки розвитку транскордонного співробітництва через глобальні виклики та завдання, питання організації моніторингу транскордонного співробітництва, фінансово-економічні механізми та соціокультурні проблеми й перспективи транскордонного співробітництва. 

DSC_09511