Відбувся ЧУ з боксу серед жінок

З 14 по 16 вересня у місті Ковель відбувався чемпіонат України з боксу серед жінок за сприяння офіційного партнера Федерації боксу України – корпорації Global Development.

336

Участь у чемпіонаті прийняло 50 спортсменок з 12 збірних команд областей та збірної Києва, які змагалися в особистому та загальнокомандному заліках в 10-ти вагових категоріях. У змаганнях прийняла участь і єдина з нашої країни учасниця Олімпійських Ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро з боксу серед жінок, ковельчанка Тетяна Коб. Також на ринзі виступили титуловані боксерки України, серед них: майстер спорту України Олександра Федіс, кандидат у майстри спорту України Анна Жуковська та майстер спорту України Наталія Тарасюк.

351

За результатами поєдинків у загальнокомандному заліку перше місце вибороли спортсменки з міста Києва, «срібло» та «бронза» поїхали до Черкаської та Харківської областей.

В одиночних поєдинках у категорії 48 кг перемогу здобула Світлана Василевська з Харківської області, 51 кілограм – Тетяна Коб із Ковеля, 54 кілограми – Мар’яна Максимів з Івано-Франківської області, 57 кілограмів – Валерія Ярошенко з Чернігівської області, 60 кілограмів – Юлія Циплакова з Харківської області, 64 кілограми – Ганна Лисенко з Києва, 69 кілограмів –Тетяна Риженкова з Харківської області, 75 кілограмів – Марія Боруца з Хмельниччини, 81 кілограм – киянка Тетяна Шевченко, понад 81 кілограм – Ірина Винник з Івано-Франківської області.

Загалом, спортсменки провели 40 поєдинків. Після їх завершення призерів змагань нагородили медалями та дипломами. Переможці чемпіонату України пройшли відбір на чемпіонат Європи серед жінок, та незабаром за підтримки надійного партнера ФБУ корпорації Global Development відправляться до Болгарії здобувати медалі на європейській арені.

353