Відпочинок на морі за ініціативи GD та Лімо

Корпорація Global Development спільно з компанією Лімо організувала поїздку для чотирьох сімей учасників антитерористичної операції на узбережжя Чорного моря, де діти та їхні мами зможуть безкоштовно відпочити в оздоровчому закладі селища Приморське Одеської області.

«Ми організували цю поїздку в рамкам кампанії підтримки учасників АТО нашою корпорацією. Вважаємо, що такий відпочинок необхідний дітям, які пережили серйозний стрес. Ця поїздка – це лише маленька частина того, що ми можемо зробити для родин, чиї діти в такому юному віці дізналися про жахи війни, які забрали у них батька. Учасники АТО, що захищали мир у наших родинах зробили для нас значно більше, ніж зараз робимо для їх сімей ми. Корпорацією Global Development спільно з нашими друзями, компанією Лімо, була проявлена ініціатива відправити 4 сім’ї оздоровитися та гарно провести час в пансіонаті на березі Чорного моря, яку ми успішно втілили у життя. Надіємося, що дітки повернуться з новими враженнями та емоціями», – зазначає керівник Global Development Олександр Здровецький.

Відпочиватимуть діти протягом 10 днів на узбережжі моря, та втілюватимуть у життя свої мрії, якими поділилися перед поїздкою. Більшість з них хоче навчитися плавати та покататися на водних гірках.