Вражаючі інновації з Global Development

Корпорація Global Development виступила Генеральним спонсором на Весняному Будівельному Форумі 2016 року.

Цього року в наймасштабнішій події весни у будівельній галузі взяли участь понад 120 компаній з різних регіонів України та з-за кордону. На Форумі представлені основні напрямки ринку: від будівельних матеріалів та обладнання, до ландшафтного дизайну, архітектурного проектування і елементів декору.

Компанія Global Development гучно заявила про себе на виставці, та представила інноваційний проект апарт-готелю “SPAZIO” аналога якому немає на вітчизняному ринку. 

У апарт-готелі розроблена комплексна рекреаційна зона для оздоровлення та SPA-відпочинку. Кожен гість матиме змогу насолодитися повним комплексом медичних та косметологічних послуг високого рівня, які пропонують кращі фахівці медичної галузі Західного регіону.

Апарт-готель “SPAZIO” – це принципово новий формат відпочинково-оздоровчого комплексу, що забезпечує високий рівень комфорту проживання, завдяки використанню інноваційних архітектурних та інженерних рішень, а також впровадженню сучасних технологій будівництва.

Окрім цього, на виставці представлено цікаві концепти житлових комплексів від Global Development. Кожен відвідувач має зможу ознайомитися з сучасними європейськими проектами, які вражають своїми технічними характеристиками.