Заключний бій “Отаманів” в Туреччині з GD

2 квітня «Українські отамани» проведуть заключну матчеву зустріч у груповому етапі змагань шостого сезону Всесвітньої серії боксу. Наша боксерська команда у Стамбулі зустрінеться з «Турецькими завойовниками». 

Сьогодні, 1 квітня, усі учасники поєдинку пройшли офіційну процедуру зважування, а вже завтра нашій команді належить провести фінальну виїзну зустріч з «Турецькими завойовниками», яких наша команда перемагала у Львові з рахунком 4:1. 

78

В матчевій зустрічі проти команди з Туреччини ми побачимо бої за участю: 

Вагова категорія 52 кг: 
Омер Коц «Завойовники» – Денис Шкарубо «Отамани»; 

Вагова категорія 60 кг: 
Хакан Доган «Завойовники» – Віктор Славінський «Отамани»;

Вагова категорія 69 кг: 
Серхат Гулер «Завойовники» – Василь РИБАЛКА «Отамани»; 

Вагова категорія 81 кг:
Бурак Аксін «Завойовники» – Владислав Михайлов «Отамани»;

Вагова категорія +91 кг: 
Ерен Узун «Завойовники» – Ростаслав Архипенко «Отамани». 

Нагадаємо, що 31 березня відбулася зустріч «Українських отаманів» з «Кубинськими приборкувачами». Нажаль, в матчевій зустрічі проти головних фаворитів цьогорічного розіграшу турніру, «Кубинських завойовників», наша команда поступилася з рахунком 0:5.

195322-ABVL4528

Не дивлячись на поразку «Українські отамани» продовжують займати другу позицію у підгрупі «А». Після дев’ятого туру змагань «Українські отамани» посідають другу сходинку з дев’ятьма очками в активі. 

«Отамани» фактично гарантували собі місце у плей-офф шостого сезону Всесвітньої серії боксу завдяки яскравим перемогам у трьох стартових домашніх матчах. Окрім цього, прийнявши участь у необхідній кількості боїв, багато хлопців вже виконали критерії необхідні для участі у кваліфікаційному турнірі APB/WSB.

Матчеву зустріч між «Українськими отаманами» та «Турецькими завойовниками» покажуть у прямому ефірі телеканали UA: Перший та Спорт 1. Початок 2 квітня о 18:00.

lkiehqzBLqc