Партнерам

Купуючи квартири у сучасних новобудовах, що пропонує корпорація Global Development Ви отримуєте абсолютно нове, затишне, комфортне, якісне та безпечне житло з сучасними плануваннями і комунікаціями.

У такій квартирі легко втілити будь-які свої креативні задуми та оригінальні інтер’єрні рішення, виразити власну індивідуальність, створити особливу сімейну атмосферу, адже кожен покупець має можливість індивідуального перепланування помешкання.

Представникам відпочинкового бізнесу

Будівництво житлових комплексів та продаж квартир у новобудовах – не єдині напрямки роботи Global Development. Також ми співпрацюємо із представниками готелів та ресторанів, торгово-розважальних центрів, рекреаційних комплексів. Для таких закладів ми можемо збудувати приміщення з метою подальшого продажу чи здачі в оренду.

Ми відкриті до пропозицій українських та закордонних представників відпочинкового бізнесу і залюбки співпрацюємо із мережевими партнерами.

Мікроінвестування

Будівництво житлових комплексів традиційно вважається вигідною сферою для інвестування. Однак поточна економічна ситуація вимагає ретельного відбору компаній, яким можна було б довірити вільні кошти. Безпрограшний варіант – співпраця з Global Development.

Мікроінвестування у проекти нашої корпорації доступне кожній фізичній чи юридичній особі.

Інвестиції

Пропонуємо Вашій увазі участь в інвестиційних проектах різних масштабів залежно від інвестиційної стратегії компанії. Розробка кожного інвестиційного проекту включає детальний маркетинговий і інвестиційний аналіз, оцінку як самого проекту так і проекту землевідведення. Пропонуючи інвесторам якісні об’єкти нерухомості та проекти девелолмента, ми об’єднуємо ринок капіталу і ринок нерухомості.

Партнерам-орендарям

Перші поверхи житлових комплексів ми запроектували під комерційні приміщення, адже вважаємо, що бізнес, що працює для забезпечення соціальних потреб, приречений на успіх.

Пропонуємо розглянути можливість спільної роботи з корпорацією Global Development.

Інформація для партнерства. На партнерським умовах ми пропонуємо:

  • управління об’єктами комерційної нерухомості;
  • експлуатація та технічне обслуговування об’єктів нерухомості;
  • прибирання внутрішніх приміщень і територій;
  • технічне обслуговування механізмів та обладнання;

Корпорацією «Global Development» своїм партнерам гарантує:

  • високу якість виконаних робіт;
  • оптимальні терміни і ціни;