Переваги з нами

Сучасні технології

У будівництві ми використовуємо тільки сучасні, якісні та безпечні будівельні матеріали, які відрізняються підвищеною міцністю і довговічністю.

Своїм першочерговим завданням ми вважаємо вибір ергономічних будівельних матеріалів. Основними критеріями відбору є якість та екологічність.

Тепло

Одна з найважливіших характеристик житлового приміщення — теплоізоляція.

Згідно з ДБН України, мінімальний коефіцієнт теплопровідності в будинку має становити 2,8-3,2 Вт/(м•K). Сучасні технології утеплення з використанням мінеральної вати дозволяють нам досягти показника 4 Вт/(м•K).

На відміну від пінопласту, термін служби якого обмежується 10-15 роками, мінеральна вата є екологічним, безпечним матеріалом, що не псує естетичний вигляд будинку. Вона коштує дорожче, однак це з лишком компенсує її термін експлуатації — він у 4-5 разів перевищує такий показник для пінопласту.

Сучасні технологіїСучасні технології

Для скління будинків ми використовуємо вікна з добротними профілями, дво- й трикамерними склопакетами. Завдяки цьому мешканці можуть заощадити кошти на опаленні квартир.

Вентиляція

Вагомою перевагою об’єктів корпорації Global Development є те, що ми досягаємо хороших показників теплопровідності, не відмовляючись від технології вентильованого фасаду.

Наші клієнти надають перевагу будівництву з цегли. Поєднуючись із екологічною та дихаючою мінеральною ватою, цей будівельний матеріал забезпечує відмінну вентиляцію будинку.

Тотальна газифікація

А особливою гордістю ми вважаємо розроблену інженерами Global Development унікальну технічну можливість газифікувати будинки вище дев’ятого поверху! За класичними будівельними технологіями, газ подають лиш до позначки 26,5 м (межа 9-10 поверхів). Наші спеціалісти довели: не порушуючи норми, газифікувати можна навіть 16-поверхові житлові комплекси!

Очищення води

У нових житлових комплексах діятиме багатофункціональна технологічна схема очищення та знезараження річкової води до питної.

Гнучке планування

Створюючи проекти квартир у новобудовах, архітектори й інженери Global Development намагаються максимально раціонально використати кожен квадратний метр, забезпечивши вам комфортне життя у майбутньому.

Але потреби у всіх сімей різні: комусь потрібне житло з багатьма ізольованими кімнатами, а комусь до душі квартира-студія із притаманним їй вільним простором. За вашим бажанням ми можемо змінити стандартне планування!

Хочете мати просторе житло на декілька сотень квадратів? Можна купити дві-три квартири і ще на етапі будівництва об’єднати їх в одну! Завдяки особливостям конструкції перепланування можливе навіть після зведення житлового комплексу.

Демократична ціна

Корпорація Global Development орієнтується на європейські стандарти, де таке поєднання демократичної ціни і високої якості є нормою.

Усі наші об’єкти будуються з сертифікованих, безпечних для здоров’я матеріалів із використанням найефективніших сучасних технологій. Вартість житла залежить лише від обраних клієнтом метражу та планування.

Без перебільшення можна стверджувати: купити квартиру — рішення всього життя. А тому треба бути абсолютно впевненим, що вона стане осередком затишку для вашої сім’ї та дозволить реалізувати всі житлові мрії!

Ціна і площа — змінні, якість — стабільна!

Вартість квартир у новобудовах Львова від Global Development залежить виключно від метражу та планування. Логічно, що однокімнатна квартира на другому поверсі коштуватиме значно менше, ніж просторий пентхаус із власною терасою.

Однак і маленька квартирка, і розкішні апартаменти від Global Development матимуть великі панорамні вікна з якісними дво- чи трикамерними профілями, індивідуальне опалення та газ, будуть однаково ефективними в плані енергозбереження.

Демократична цінаДемократична ціна

Купуючи житло від Global Development, ви гарантуєте своїй сім’ї спокійне та затишне життя!

Динаміка

Раціоналізація будівництва дає не лише фінансову вигоду, а й позитивну динаміку спорудження житлових комплексів — ми стабільно зводимо 3-4 поверхи за місяць. Це приваблює нових інвесторів із додатковими коштами.

Саме ефективна схема роботи Global Development дозволяє забезпечити українцям житло європейського зразка за демократичними цінами.

Інфраструктура

Одна зі складових європейського комфорту — розвинена інфраструктура. Саме тому перші один-два поверхи наших будинків ми виділяємо під комерційні площі.

Корпорація Global Development активно залучає до співпраці підприємців, зацікавлених в оренді чи придбанні приміщень на перших поверхах новобудов. Йдеться про перукарні, автомийки, пральні та інші заклади, що працюють для забезпечення соціальних потреб.

Така вигідна співпраця дозволяє нам зробити життя мешканців будинку комфортнішим, адже найактуальніші товари та послуги можна буде отримати поруч.

ІнфраструктураІнфраструктура

Благоустрій прибудинкової території

Не менш важлива складова якісного житла – це благоустрій прибудинкової території, яка буде максимально задовільняти інтереси всіх майбутніх мешканців.

Дитячі та спортивні майданчики

Ми подбали про дозвілля Ваших дітей, тому на прибудинковій зоні будуть встановлені майданчики для ігор і фізичного розвитку.

Місцезнаходження

Завдяки вдалому місцю розташування, всі РК перебувають у місцях з розвиненою інфраструктурою, навколо яких є все, що необхідно для комфортного життя.

Для власників авто

Мешканцям багатоповерхівок знайома проблема пошуку місця для паркування. Корпорація Global приділяє її вирішенню особливу увагу.

В умовах, де дозволяє геологічна ситуація, ми зводимо паркінги під будинками — сучасна система паркування розпізнаватиме номерні знаки та автоматично відчинятиме шлагбаум. Тобто наші клієнти можуть купити квартиру разом з іменним паркомісцем!

На ділянках, де особливості ґрунтів не дозволяють забезпечити житловий комплекс достатньою кількістю підземних паркомісць, ми обладнаємо додаткові паркінги поруч із будинком. Також ми укладемо договори із розташованими у межах 10-15 хвилин ходьби від житлового комплексу автостоянками, аби всі мешканці мали змогу залишати авто під належним наглядом.

Адміністратор

На першому поверсі працюватиме адміністратор будинку, який допоможе владнати будь-які побутові питання. Він триматиме зв’язок із комунальними та ремонтними службами і відповідатиме за комунікацію між мешканцями будинку.

Якість та гарантії

Корпорація Global Development використовує лише сертифіковані будівельні матеріали, завдяки чому гарантований термін експлуатації наших об’єктів становить мінімум 50 років. Відповідна документація є у відкритому доступі — з нею може ознайомитися кожен клієнт.

Купуючи житло у новобудові від Global Development, Ви будете впевнені у його екологічності та безпеці для здоров’я вашої сім’ї!

Ваш будинок гарантовано добудують!

Капітал корпорації Global Development базується на інвестиціях закордонних та українських фізичних та юридичних осіб. Починаючи зведення будинку, ми вже маємо кошти на всі роботи, а отже, результат не залежить від кількості проданого у процесі будівництва житла.

Якість та гарантіїЯкість та гарантії

Вам як клієнту це гарантує якнайшвидше зведення житлового комплексу навіть за низьких продажів квартир (у разі коливань на ринку нерухомості)

Раціональність та швидкість

Global Development – сучасна корпорація європейського зразка. А тому ми прагнемо максимально оптимізувати процес зведення новобудов.

Постійно відслідковуючи зміни у будівельній галузі, наші інженери обирають ті будматеріали та технології, що дозволяють пришвидшити побудову житлових комплексів без втрати якості.

Global Development не економить на матеріалах. У цьому Ви можете переконатися, завітавши у наш відділ продажів та ознайомившись із сертифікатами всіх використаних будматеріалів. Наш секрет – у раціональному застосуванні інноваційних технологій.

Надійність та довіра

Наша стратегія заснована на соціальній відповідальності – дотримання прав та інтересів покупця на ринку будівництва і нерухомості.

Бездоганна репутація

Корпорація Global Development виділяється серед сотні інших компаній своєю бездоганною репутацією і високою трудовою дисципліною. Витримуємо завжди чіткі терміни будівництва та дотримуємося усіх норм та стандартів якості.

Якість та гарантіїЯкість та гарантії

Архітектурна гармонія

Для Global Development важливо побудувати не просто якісну, але й естетичну новобудову, яка гармонійно поєднуватиметься із навколишніми будівлями.

Майбутнє

Купити квартири у новобудовах від Global Development можна по всій Україні. Ми реалізуємо проекти у Львові, Чернівцях, Луцьку, Ужгороді, Києві, Одесі. Причому прогнозується побудувати близько 1 000 000 кв. м житлової площі.

Наш досвід діяльності та ретельне опрацювання кожного проекту дозволяють нашим фахівцям з упевненістю робити свою справу і сміливо дивитися в майбутнє.

МайбутнєМайбутнє

Наша мета – забезпечити потреби українських сімей у якісному житлі. І ми впевнено йдемо до її досягнення.

Global Development – ми будуємо інноваційне майбутнє!