10 геометричних полиць, які робляться на раз-два

Вам набридли звичайні стелажі в квартирі, банальні прямокутні полички – це не ваш варіант, коли вам потрібно зберегти або виставити свої улюблені речі? Чи просто хочеться додати щось оригінальне та незвичне в свою нову квартиру від Global Development? Погляньте на ці чудові трикутні стелажі та компактні полиці, які ідеально впишуться в будь-який інтер’єр. А створити таку полицю своїми руками приємно вдвічі. Саме тому фахівці Global Development підготували 10 ідей інтер’єру для вашої майбутньої квартири і поки ми будуємо, почніть створювати декор для своєї оселі!

Прості форми чудово вписуються в будь-який інтер’єр і стиль, таким чином, немає ніякого страху, що трикутники або квадрати здатні ускладнити концепцію дизайну або вступають в конфлікт зі старими меблями вашої бабусі.

Цікава квадратна полиця

 

 

Раз, два, і готово! На стіні така геометрична полиця виглядає як крутий постер. Щоб зробити таку невеличку полицю знадобляться дерев’яні плашки, пилка та спеціальний клей для дерева та трохи терпіння. Головне заздалегідь продумати схему полиць, а ще краще перед початком робіт промалювати все на папері, які деталі до чого повинні кріпитися.

Незвичайна підвісна полиця

 

 

Яскравий шнурок перетворить просту дерев’яну поличку в стильний предмет інтер’єру. Повісити таку можна в будь-якому куточку вашого будинку, а зробити її простіше простого – трохи клею, звичайні плашки та краплинка магії!

Компактна кутова полиця

 

 

Якщо у квартирі безліч кутів, вони ні в якому разі не повинні бути порожніми. Така поличка допоможе значно заощадити простір. Перед початком відміряйте відстань з одного та іншого боку стіни де буде розміщена полиця, продумайте її висоту і зробіть невеличкій ескіз на папері і можна приступати до роботи.

Яскраві різнокольорові ящики

 

 

Додайте своїх улюблених фарб – і ви просто очей не зможете відірвати від цих милих скриньок, прибитих до стіни вашої кімнати. Правило «чим менше, тим краще» в цьому випадку працює ідеально та безвідмовно. Пора робити!

Креативна поличка «Терези»

 

 

По-перше, ця поличка просто приголомшливо виглядає, а по-друге, з її допомогою ви зможете по-новому організувати свій робочий простір. На одній  «чаші» можна зберігати лише ті книги, які ви хочете прочитати в першу чергу, а на іншій ті, які відклали на майбутнє. Як вам така ідея?

Оригінальна полиця «Лабіринт»

 

 

Поличка для тих, хто знає, що немає нічого кращого за творчий безлад. Просто озбройтеся великою кількістю дощечок і починайте творити. Головний інструмент тут – Ваша фантазія. А матеріалом можуть слугувати будь-які залишки дерев’яних плашок, що залишилися після ремонту.

Поличка, що згинається під вагою книг

 

 

Оригінально, правда? І не кажіть, що ви не зможете зробити таку самі! Хоч на перший погляд і здається, що тут існує якась хитромудра система, але на справді це не так. Найпростіший спосіб зробити таку полицю – взяти кілька плашок однакового розміру, просвердлити всередині кожної два отвори і протягнути міцну гумову мотузку, а потім прикріпити її до елементів, які кріпляться на стіну.

Функціональна модульна полиця

 

 

Проста дерев’яна полиця, але як ефектно вона виглядає на стіні! Секрет в цих нескінченних геометричних нішах, куди так і хочеться щось поставити! Зробити її дуже просто – 14 плашок викласти у формі трикутників, які з’єднуються між собою. Потім або прибити їх маленькими цвяшками або використати спеціальний клей. Вуаля, полиця готова!

Поличка «Гілка»

 

 

Якщо на вашій стіні вже висить купа одиноких маленьких поличок, просто з’єднайте їх однією простою деталлю, і вийде – справжній витвір мистецтва! Така «гілка» буде круто виглядати і в спальні, і на кухні, і у ванній.

Трикутна полиця надасть різноманіття

 

 

Якщо під простою трикутною полицею розмістити точно таку ж, але перевернуту, вийде вражаючий ефект дзеркального відображення. Розставте на отримані полиці схожі предмети, і гості не зможуть відвести погляд від вашої нової стіни!