11 методів візуально збільшити кімнату

Новобудова – це ідеальна можливість створити квартиру своєї мрії. Якщо правильно підійти до питання ремонту, то навіть з маленької квартири-студії можна зробити простору оселю. Так, ніхто не може помахом руки пересувати стіни, але візуально збільшити окремі зони і самостійно створити оптичну ілюзію, яка збільшить простір навіть невеликого приміщення, не є чимось надскладним або нереальним. Саме тому, фахівці Global Development підготували для Вас прості та цікаві рішення, використовуючи які, можна за дві секунди перетворити навіть найменшу кімнатку в замок.

Підлога

Кольорова підлога в світлій кімнаті розсуне стіни і зробить її візуально вище і ширше. В кухні або в ванній кімнаті для цього ідеально підійде плитка, асортимент якої дозволить втілити в життя найяскравіші дизайнерські ідеї. Для кімнати непоганим рішенням стане наливна підлога, інколи підбирають кольоровий ламінат або просто купляють ковролін чи ексклюзивний килим.

 

 

Підлога та стеля

Якщо зробити яскравим і насиченим не тільки колір підлоги, але і стелі, це створить ефект широкого приміщення, але зробить кімнату нижче.

 

 

Одна стіна та підлога

Задня стінка і підлога, пофарбовані в один колір, додадуть більше повітря. Такий прийом дозволить значно розширити будь-яке приміщення, а різноманітні аксесуари та декор в колір інтер’єру створять оптичну ілюзію «вільного місця».

 

 

Стеля та одна стіна

Стеля і задня стіна одного відтінку також зроблять кімнату широкою, але зменшать її глибину.

 

 

Одна стіна

Розсунути бічні стіни можна ще і шляхом зменшення глибини кімнати, для цього треба виділити кольором тільки далеку стіну.

 

 

Дві кольорові стіни

І навпаки, зменшити ширину і збільшити глибину можна, якщо пофарбувати бічні стіни. Це додасть оптичної ілюзії об’ємності в кімнаті.

 

 

Кольорові стіни та світла стеля

Якщо проблема в низьких стелях, допоможуть кольорові бічні і далека стіни. Вони візуально зменшують глибину і ширину кімнати на користь висоти.

 

 

Шпалери з візерунками

Візуально збільшити простір можна не тільки за допомогою кольору, але і за допомогою малюнка. Щоб кімната стала більш просторою, використовуйте світлі шпалери з дрібними візерунками.

 

 

Горизонтальні лінії

Інколи так буває, що в кімнаті занадто високі стелі. Горизонтальні смуги зроблять кімнату нижче і трохи нададуть візуальної ілюзії простору.

 

 

Вертикальні лінії

Вертикальні смуги, навпаки, піднімуть низьку стелю.

 

 

Смугаста підлога

Якщо необхідно зробити кімнату ширше і зменшити її глибину, то створити потрібній ефект допоможуть горизонтальні смуги на підлозі. Найпростішим способом буде просто купити смугастий килим – монохромний або кольоровий, тут все залежить від уподобань та загальної ідеї дизайну інтер’єра.