15 способів зробити з маленької квартири замок

Чим більше квартира, тим легше створювати в ній унікальний та неповторний інтер’єр. А от що робити коли ваша оселя має маленький метраж, а хочеться вмістити купу всякого різного і не забути про велику шафу і окрему зону для відпочинку і місце для роботи, а ще й кухня! Невеличка однокімнатна квартира – як кубик-рубик: картинка складеться, якщо гарненько подумати. Саме тому фахівці Global Development підготували для Вас кілька підказок як перетворити тісну квартиру на маленьке чудо.

Розсувна перегородка

Невеликий простір вимагає хитрих рішень, і це одне з них. Перегородка, яка при необхідності сховає від гостей частину квартири, а в зібраному стані не зверне на себе зайвої уваги, – відмінний трюк.

Яскравий дизайн

Зовсім не обов’язково робити студію непоказною, вибираючи тільки світлі палітри. Синя підлога, наприклад, далеко не таке екстремальне рішення, яким здається на перший погляд.

Візуальне розширення

Доведено: чорно-біла смужка творить дива, будь це підлогове покриття або просто килим поверх нього. А напрацьовані методи з використанням квітів і принтів працюють не тільки в підборі одягу, а й в оформленні квартири.

Більше простору

Утеплений балкон запросто може стати окремою кімнатою. Чи буде це робоче місце або обідня зона – вирішувати Вам!

Контрастні переходи

Щоб розділити однокімнатну квартиру, іноді досить і різкого переходу в оформленні стін. На фото кухня сприймається самостійної локацією, і жовта фарба зіграла тут не останню роль.

Грамотне поєднання

Коли мова йде про невеликий метраж, треба бути готовим до нестандартних рішень. Наприклад, розмістити робоче місце на просторій кухні, прив’язавши його декількома деталями до загального стилю кімнати.

Прихована перевага

А якщо немає місця не те що для робочої зони, а навіть для самої кухні, час подумати про багатофункціональні системи, які поєднають в собі і кухонний простір, і місце для відпочинку.

Перепланування

Грамотне планування може виділити вам додаткову кімнату там, де ви на неї і не сподівалися, і чітко розмежувати решту площі.

Стелажі замість стін

В деяких квартирах перепланування не потрібне: досить правильно підібрати меблі, які дозволять розбити студію на кілька частин, не втративши при цьому своєї функціональності.

Робоче місце в коморі

Звучить так, ніби вам доведеться працювати в темній комірці, проте ні. Позбувшись від дверей, додавши світла і оформивши ці не метри, навіть сантиметри, належним чином, Ви отримаєте затишний куточок, не захаращуючи при цьому основну кімнату.

Зонування

Створюйте певні локації, завдяки незвичайному оформленні підлоги: це працює навіть в самих крихітних квартирах. Дерево і плитка на цьому прикладі відмінно поєднуються між собою, виділяючи при цьому кухню як відокремлену частину.

Спальне місце за драпіровкою

Місце піл ліжко варто використовувати по повній, а зробити його не таким помітним можна за допомогою штор і фіранок, які до всього іншого зроблять квартиру набагато затишнішою.

Затишна ніша

Повноцінна спальна кімната, звичайно, не для однокімнатних квартир, але це не означає, що треба відмовляти собі в комфортному сні. Ніші відмінно підійдуть для виконання такого завдання.

Королівське ліжко

Піднявши ліжко на рівень трохи вище звичайного, ви отримаєте додаткове місце для зберігання, якому під силу замінити справжній гардероб.

Компактна ванна кімната

Суміщений санвузол далеко не завжди приречений бути тісним і малим. Добре підібрана сантехніка і точний вибір кольорів здатні на великі справи.