9 неймовірних будівель майбутнього

З кожним роком сучасна світова архітектура стає всі більш інноваційною та фантастичною. Нові проекти, які пропонують архітектори, вражають уяву, захоплюють подих та дивують своєю незвичністю. Важко уяви, але напевно, вже через кілька десятків років наш сьогоднішній світ перетвориться у щось футуристичне, те про що писали письменники фантасти та показували у фільмах відомі про майбутнє. В Global Development постійно слідкують за новинками архітектури, щоб завжди бути в тренді і робити будівлі сучасними, інноваційними та прогресивними. Пропонуємо і Вам подивитись на світ майбутнього.

Dubai Towers — The Lagoons

Архітектурна Проектна група Thompson, Ventulett, Stainback & Associates розробили і нарешті завершили проектування незвичного хмарочоса «Лагуни» в Дубаї (ОАЕ) і зовсім скоро піски площею майже в 5 кв. км стануть незрівнянним і захоплюючим новим гігантським комплексом, що об’єднує в собі водні шляхи, порти, неймовірні пейзажі і нові хмарочоси.

Луската вежа, Чжухай (Китай)

На перетині двох річок в китайському місті Чжухай буде побудована 100-метрова оглядова площадка. Злегка повернена по спіралі вежа нагадує обрисами тіло риби, а по фасаду, немов лускою, покрита панелями з перфорованого алюмінію.

«Танцюючі дракони», Сеул

Проект «Танцюючі дракони» – це не просто гарна назва, а останній з 15 архітектурних проектів, що дивують своєю вишуканістю та інноваційним підходом, яки запущений  діловому кварталі Енсані, в Сеулі. Він буде складатися з двох веж в 88 і 77 поверхів, зовнішня обробка яких буде нагадувати луску дракона. Насправді кожна лусочка – це вікно.

Нескінченне місто, Лондон

Один з найбільш незвичайних і «природних» хмарочосів планують звести в Лондоні. Рівні хмарочоса будуть формуватися за рахунок своєрідних пандусів, розташованих навколо порожнього атріуму. А головне, там буде багато зелених зон і парків – отакі нові висячі сади Семіраміди.

Нескінченний будинок, Сідней

Ось так виглядатимуть будинки майбутнього. Новий фешенебельний будинок з дорогими ресторанами під назвою «Інфініті» будується в Сіднеї. Петля в середині будинку злегка нахиляється в сторону громадської площі і звужується вниз по напрямку до трикутної рози вулиць, створюючи більше можливостей для відкритого простору на поверхах середнього рівня і каскадних терас.

Спіраль Європи, Брюссель

Фахівці з італійського бюро MADEOFFICE розробили і спроектували незвичайний проект «європейської спіралі» для Брюсселя. Місце і назва є досить символічними, так як саме в цьому місті знаходиться штаб-квартира Євросоюзу. Проект покликаний продемонструвати зв’язок і культурні цінності країн європейської співдружності.

Готель комплексу City of dreams, Макао (Китай)

Новий 40-поверховий п’ятизірковий готель в китайському місті Макао (Китай) є проектом легенди архітектурного світу – архітектора Захи Хадід. Це випадок, коли тільки лише ім’я творця говорить про те, що це буде одне з найбільш вражаючих будівель світу.

Біонична вежа «Лава», Абу-Дабі

Конструкція цього хмарочоса розроблена не тільки архітекторами, а й біологами: у співпраці вони спиралися на принципи будови дерев і їх захисні механізми. Будівля буде також слугувати в якості додаткової міської екосистеми, яка повинна забезпечити очищення повітря і не тільки.

Біонічне місто, Шанхай

Через 15 років в Китаї побудують місто-вежу, де будуть жити 100 000 чоловік. Унікальна споруда, створена за законами біонічної архітектури, зможе протистояти пожежі, повені, землетрусу і урагану – такий собі Ноїв ковчег нашого часу. Невразливість міста-хмарочоса забезпечується тим, що його структуру запозичили у кипариса: його зелена частина складається з дрібних лускатих мембран, крізь які проходить вітер будь-якої сили, а він і не ворухнеться; його коренева система неймовірно розгалужена, спробуйте збити або викорчувати кипарис – будуть потрібні неймовірні зусилля.