Будівля, яка сама очищає повітря

Якщо В вважаєте, що дбати про чистоту навколишнього середовища важливо, то вам сподобається те, що придумали італійці. Вони розробили будинок, який вміє очищати повітря і складається з екологічних матеріалів. Ми в Global Development досить серйозно ставимося до збереження чистоти природи, тому розповімо вам трохи більше про це екологічне диво.

 

 

Будівля називається Palazzo Italia і знаходиться в Мілані. Вона покрита панелями з спеціального матеріалу, головне завдання якого – очищення повітря від смогу, пилу і шкідливих сполук.

 

 

А все через особливе поєднання діоксиду титану і звичайного цементу. Цей склад здатний затримувати частки азоту з повітря, яке проникає з проміж панелей, тим самим роблячи його набагато чистіше.

 

 

Але це ще не все: небажані з’єднання не тільки видаляються з повітря, а й перетворюються в безпечні речовини (інертні солі), які потім змиваються під час дощу.

 

 

І це не єдина особливість екологічної будівлі. Воно споживає на 40% менше енергії. Дах покритий панелями з сонячних батарей, здатних забезпечити електрикою весь будинок.

 

 

Італійські вчені впевнені, що якщо хоча б 15% будівель будуть побудовані з подібного екологічного матеріалу, то це призведе до зменшення забруднення повітря більш ніж в 2 рази.