Емірати вразять світ унікальним готелем

У найбільшому туристичному центрі Об’єднаних Арабських Еміратів, недостатньо побудувати «простий» готель з химерним рестораном, басейном на даху чи тренажерним залом. Архітектори цієї країни прагнуть підкоряти нові Олімпи та проявляти максимум креативності у своїх проектах. Навіть величезним акваріумом в холі з живими акулами важко підкорити серця прискіпливих мешканців ОАЕ.

Аби здивувати туристів та мешканців країни, група архітекторів з компанії ZAS Architects розробила проект готелю Rosemont Five Star Hotel & Residences в Дубаї, в якому все включено, навіть тропічний ліс.

1

Проект планують реалізувати до 2018 року. Готель складатиметься з двох 47-поверхових позолочених веж, у яких облаштують сад, схожий на тропічний ліс, з басейном і пляжем. Ця унікальна для світу композиція буде розташована на середніх поверхах будівлі.

14

Вежі поділять на два класи – в одній з них будуть виключно люксові апартаменти, в іншій – покращені номери для туристів з достатком вище середнього.

Головними родзинками готелю, окрім VIP-ресторанів, спа-центрів, спортивних залів з надсучасним обладнанням, повинні стати відкриті тропічні тераси з видом на Дубай і Перську затоку.

2

Для Еміратів, тропічний ліс – явище досить незвичне, оскільки ця місцевість відрізняється надзвичайно сухим кліматом. Саме тому озеленена зона створюватиметься за допомогою спеціальної системи зрощення. Посеред лісу облаштують штучний пляж з басейном для гостей.
11

Проте, це ще не всі інновації готелю. В одному з найбільш захоплюючих місць однієї з веж облаштують басейн-інфініті, який виступатиме за край будівлі.

8

Забезпечені відвідувачі зможуть паркувати свої розкішні автомобілі під екраном, на якому будуть відображатися зображення рослинності або морської флори і фауни.

6

В цьому ж готелі створять унікальний в своєму роді атракціон, оскільки Дубай славиться не лише відомими у всьому світі мародерами та готелями, але й приголомшливими ігролендами.

Готель з 450 номерами буде обслуговуватися Hilton Worldwide під брендом Curio. Проект передбачає також 280 приватних резиденцій в башті з апартаментами, магазинами і місцями для спілкування.

Ціна за апартаменти в шикарному Rosemont Five Star Hotel & Residences з тропічним лісом становитиме від 297 мільйонів доларів.

9