Лаконічний інтер’єр – основа витонченості

Сучасний дизайн квартири, поза всякими сумнівами, має бути функціональним і зручним. Сьогодні в моду входить лаконічність у інтер’єрах. Актуальним є використання у декорі мінімальної кількості меблів, вбудованої побутової техніки для економії житлової площі, без застосування об’ємних форм і зайвих елементів.

перша 1

Корпорація Global Development йде в ногу з часом та рекомендує своїм споживачам створювати у своїх домівках не лише комфорт, а й стиль життя.

Дизайнери компанії вважають, що лаконічний і стриманий інтер’єр – це ідеальний варіант для невеликих квартир, аби візуально збільшити простір.

друга 2

Формування такого інтер’єру рекомендуємо розпочинати з виділення окремих зон і визначення їх функціонального призначення. В першу чергу, необхідно виділити зону, призначену для зберігання речей.

Об’ємні шафи тільки ускладнюють дизайн квартир, тому ми вважаємо, що краще віддати перевагу облаштуванню вмонтованих меблів. Таке рішення дозволить уникнути захаращення інтер’єру безліччю шаф, комодів, тумб і стінок, які сьогодні втратили актуальність.

Якщо планування квартири не дозволяє таких надмірностей, як окрема гардеробна кімната, виділіть ділянку для вбудованої шафи-купе, яку слід розмістити таким чином, щоб вона стала органічною частиною архітектурної композиції приміщення. При вільному плануванні така шафа може виконувати функцію перегородки або цілої стіни.

третя 3

Інтер’єр буде виглядати просторим і лаконічним, якщо при виборі обстановки віддати перевагу прямим лініям і використовувати якомога менше декоративних елементів на кшталт статуеток, вазочок і фоторамок.

четверта 4

Вимогам лаконічності найбільшою мірою відповідає такий дизайнерський стиль, як мінімалізм. І нехай Вас не вводить в оману його зовнішня простота, насправді, він є одним з найбільш складних в реалізації стилістичних напрямків. Створити закінчений інтер’єр дитячої кімнати, вітальні або спальні дозволяє відсутність яскравої гами, зайвих штрихів і строгих ритмічних ліній. Основним кольором в цьому випадку буде білий і близькі відтінки.

пята 5

Меблі повинні володіти строгими геометричними формами без об’ємних ліній. У подібних інтер’єрах зазвичай використовується багато скла. Це можуть бути столики, дверцята шафок, навісні полиці і ін.

Ще один важливий для даного стилю матеріал – це метал. Він здатний візуально полегшити конструкції, додаючи інтер’єру легкість. Освітлення краще застосувати приховане, а нечисленні світильники не повинні кидатися в очі.

приховане

У завершеному вигляді приміщення повинно бути наповнене світлом і повітрям. Такий інтер’єр сприяє розслабленню, зняттю накопиченого роздратування та просто приємному і спокійному відпочинку. Незважаючи на суворість ліній, він викликає відчуття рівноваги й комфорту.

остання 1