Люстра своїми руками, нема нічого простішого

Правильне освітлення в квартирі може кардинально поміняти увесь дизайн та створити незвичайну атмосферу затишку та комфорту в оселі. Але щоб створити оригінальний інтер’єр за допомогою яскравої люстри, не обов’язково купляти її в магазині! Спеціалісти Global Development підібрали для Вас кілька простих, проте дуже незвичайних та креативних ідей, як зробити світильники своїми руками з підручних матеріалів. 

 

Картонний ліс

 

Щоб зробити таку чарівну люстру Вам знадобиться або досить щільний картон або тоненькі дсп-листи, з яких необхідно буде вирізати гілочки для майбутнього дерева. Також заздалегідь продумайте систему кріплення, тобто необхідно зробити спеціальні отвори у ваших заготовках та придбати болти або плашки, які будуть тримати разом усю конструкцію. Головне створити оптимальну відстань між люстрою та цоколем всередині неї, щоб «дерево» раптом не спалахнуло від контакту з гарячою лампочкою.

 

Люстра з вішалок

 

Досить незвичний матеріал для виготовлення люстри, але саме в цьому і оригінальність такого світильника. Майже в кожного з нас є купа вішалок, з яких можна створити ось таку креативну люстру для вашої майбутньої квартири. Трохи фантазії, кілька болтів і витвір мистецтва готовий!

 

Люстра з тетрапаків

 

Любити пити молоко чи сік? А куди діваєте пусті картонні пакети з під них? Почніть їх використовувати, а не викидати. Адже зі звичайних упаковок з під молока, соку чи йогурту можна створити неймовірний шедевр, який ідеально впишеться і інтер’єр будь-якої оселі.

 

Столовий набір ложок, виделок та ножів

 

Кожна господиня на кухні має набори виделок та ложок. На жаль, з часом одна чи дві ложки або виделки з набору обов’язково губляться, а в новій квартирі хочеться, щоб все було гарне як сервіз так і набори виделок та ложок. А викидати так шкода, адже вони вже стали улюбленими і несуть стільки гарних спогадів. Надайте нове життя старим ложкам та виделкам і створіть з них люстру для своєї нової оселі. Найпростіший варіант – скрутити їх міцним товстим дротом, і вуаля, все готово!

 

Велосипедні деталі

 

Шанувальникам стімпанку присвячується! Думаєте зробити таку люстру досить важко, деталі днем з вогнем не знайти? А от і ні, таке чудо можна створити зі звичайних деталей з під старого велосипеду. Нема непотрібного велосипеда вдома? Просто зайдіть на так званий «блошиний» ринок, де продаються усякі старі та непотрібні речі та обов’язково знайдете необхідні запчастини для вашої майбутньої лампи. А далі необхідно взяти паяльний інструмент і включити фантазію.

 

Лампа-капелюшок

 

Ще одна цікава ідея для дизайну вашої майбутньої оселі. Візьміть старий капелюшок і зробить з нього ось таку незвичайну люстру. Для цього просто зробіть спеціальний отвір посередині капелюшка і лампа готова!

 

Смачна паперова люстра

 

Любите їсти цукерки? Тоді не викидайте з під них паперові обгортки, а зробіть з них щось корисне. Наприклад, ось таку цікаву лампу для вашої вітальні чи спальні. Просто назбирайте багато обгорток з під цукерок та склейте їх разом у формі кулі.