Майбутнє з Tesla PowerWall

Світ ще не встиг оговтатися після вражаючої презентації електрокарів від компанії Tesla, а генеральний директор та головний інженер корпорації Ілон Маск вже поспішив здивувати споживачів новим продуктом.

Він представив світу інноваційну розробку майбутнього – літієво­іонний акумулятор PowerWall, який може забезпечувати енергією приватні будинки і комерційні підприємства. Ця розробка є спільним продуктом компаній Tesla та SolarCity.

Корпорація Ілона Маска вийшла на новий рівень та запустила лінію Tesla Energy, яка розроблятиме стаціонарні батареї, що автономно забезпечуватимуть енергією будинки.

За словами Ілона ці батареї будуть зберігати сонячну енергію протягом 10 років, а створили вони їх за тією ж технологією, що і акумулятори для сучасних електрокарів компанії.

Маск зазначає, що мета, яку сповідували розробники – перевести більшу частину приватних будинків та комерційних приміщень на фундаментально нові стандарти використання енергії для того, щоб економити природні ресурси.

PowerWall накопичуватиме та зберігатиме сонячну енергію, тому акумулятор зможе стати резервним джерелом електроенергії. Така технологія дозволить споживачам тимчасово або постійно відключатися від електромережі.

Принцип роботи батарей нового покоління від Tesla доволі простий: надлишок сонячної енергії, що вироблятиметься протягом дня використовуватиметься в пік споживання електрики – вночі.

Батареї розроблені на двох модулях. Один ємністю 10 кВт/год, оптимізований для захисту від перебоїв, другий, на 7 кВт/год, розрахований на денній цикл. Розробники подбали і про доступність приладу, тому встановили демократичні ціни на виріб. Вони коливаються в залежності від потужності акумулятора. Модуль на 7 кВт вартуватиме $3000, на 10 кВт – $3500.

Проте, перед установкою сучасних батарей споживачу знадобиться ще AC­DC інвертор для перетворення 350­400 вольт постійного струму в 120­240 вольт змінного та конвертер заряду для інтерфейсу сонячної панелі. Він потрібен для того, щоб керувати напругою, що надходять в Powerwall, якщо вони не заряджені загальною мережею.

Літієво­іонний акумулятор Powerwall забезпечує 5 ампер (при 350­400В постійного струму). Його вага складає 100 кілограмів і витримує перепади зовнішньої температури від ­20 до +43 градусів за Цельсієм.

Ілон Маск підкреслив, що цей винахід прийде до вподоби справжнім естетам завдяки стильному зовнішньому вигляду і компактності моделі. Відтак, покупець отримує ефективний і в той же час зручний для користування пристрій, що збереже його кошти завдяки використанню природної електроенергії.

Цей винахід вже став хітом продажів, адже його ціна доступна, а сама батарея робить світ безпечнішим та чистішим. Команда фахівців Global Development вже розглядає варіанти створення нових будинків з використанням акумуляторів Powerwall від Tesla для економії електроенергії та збереження екологічного середовища планети.