Модні тенденції в дизайні інтер’єрів

Будівельна галузь дуже швидко розвивається та прогресує, а з нею впроваджуються і нові креативні тенденції у дизайнерських рішеннях не лише проекцій житлових комплексів та фасадів, але й інтер’єрів.

До недавнього часу ми жили за типовими варіантами «хрущовських» оздоблень квартир, проте, еволюція житла та модні тренди дали нам змогу вийти за межі нав’язаних нам «совкових» стандартів.

На сьогоднішній день будівельний та дизайнерський ринок пропонує таке різноманіття цікавих ідей, що іноді людям важко обрати ідеальний варіант оздоблення свого помешкання.

Команда корпорації Global Development вирішила познайомити Вас з найбільш трендовим сучасним оформленням апартаментів, яке зараз користується неабиякою популярністю.

Відтак, перше місце серед найбільш затребуваних стилів серед споживачем наразі фахівці вважають старий добрий класичний дизайн – від ампіру до Провансу.

Oikia_Panorama_Voulas_hqroom_ru_9

Тобто, сьогодні в інтер’єрі стало актуально відтворювати обстановку будинків початку минулого століття на сучасний лад.

Для створення такого інтер’єру в першу чергу необхідні стильні варіанти обробки житлової площі та аксесуари, які зможуть максимально передати дух того часу. Дизайнери вважають, що найбільш важливу роль у створені стильного ампірового затишку відіграють кахельні печі та каміни, радіусні шафи-купе різноманітної форми (увігнуті, хвилеподібні тощо). До цього переліку можна віднести і предмети з міді або латуні: дверні ручки, світильники і навіть мідні крани та змішувачі. Не обійтися й без антикварних меблів, особливо з м’якою оксамитовою або вельветовою обробкою. В тренді злегка приглушене, багаторівневе освітлення.

hd_91eabef8-4b4c-4d7a-927e-1df7d3b3903b

Якщо Ви бажаєте жити у «домі класицизму» не забувайте використовувати при оформленні інтер’єру вінтажні і ретро-аксесуари, а для більшого затишку зонуйте простір за допомогою живих рослин, освітлення або навіть фотошпалер.

І наостанок, рекомендуємо уникати однієї характерної для дизайну будинків початку минулого століття риси – кітчу і показової розкоші. Відмовивтесь від них на користь мінімалізму, енергозберігаючих технологій та екодизайну.

5