Найкрутіші столи від Дерека Пірса

Вважаєте, що дизайнери меблів вас вже нічим не здивують? Фахівці Global Development теж так думали, поки не побачили журнальні столики від Дерека Пірса, який має своє унікальне бачення крутого дизайну. Митець створив незвичайну серію меблів під назвою «Water Tables». У його скляних виробах ніби купаються дерев’яні фігури різних тварин. Він називає їх «водними столиками».

 

 

 Столи унікальні тим, що в них об’єднані дві невід’ємні частини природи – вода і тварини. Верхня скляна частина символізує воду, а в якості ніжок автор використовував фігури звірів, зроблених з різних матеріалів. Вперше світ побачив колекцію водяних столів в 1997 році і з тих пір їх виставляють і продають по всій Європі, Америці та Японії. Всі вони існують в єдиному екземплярі, коштують багато і дуже добре продаються.

«Я зазвичай працюю зі скульптурою і деревом без будь-якого малюнка або макета. Це дозволяє мені краще відчувати матеріал, з яким я працюю» – каже Пірс. «Клієнти повністю довіряють мені, адже моя репутація говорить сама за себе».

 

 

Дерек Пірс дуже талановитий, адже він не тільки створює унікальні меблі з дерева, а й має власну групу, грає в театрі і пише пісні. Його навіть запрошували на зйомки декількох фільмів в ролі консультанта по дизайну.

 

 

Так фігури тварин виглядають до «занурення» в скло.

 

 

У своїх роботах художник не забув і про людей.