Новий тренд сучасності – квартири-студіо

На сьогоднішній день великої популярності серед споживачів набувають квартири-студіо, що з’явилися у другому десятилітті минулого століття.

Їх засновником став німецький архітектор Людвіг Міс, який спроектував квартиру з несучими зовнішніми стінами і без перегородок всередині. В такому плануванні була лише одна ізольована кімната – це ванна, поєднана з туалетом. Такий дизайн квартири оцінили люди творчих професій і студенти. У той час такі квартири були дворівневими, з розташуванням спальної зони на другому рівні.

перша

У наш час в Європі та Америці квартири такого типу відносяться до житла економ-класу, а в Україні такі квартири вважаються елітним житлом і далеко не всім по кишені.

Проте, корпорація Global Development вважає, що сучасні елітні квартири повинні бути доступними для покупців, саме тому в своїх житлових комплексах робить акцент і на такий тип помешкань.

Мало кому відомо, що квартири-студії діляться на три типи. До першого типу відносяться класична квартира-студія з двома рівнями, де другий рівень відводиться спальній зоні, зустрічається досить рідко. Другий тип, і найпоширеніший, однорівнева квартира з ізольованим санвузлом. Рідше зустрічається квартира-студія третього типу, де крім санвузла відокремлена ще і спальна кімната.

Дизайнери та проектанти корпорації Global Development вважають, що для створення в такій квартирі-студії краси і затишку, потрібно дотримуватися певних правил. Спочатку потрібно визначитися з яких зон складатиметься студія. Потім продумати яким способом будуть розділені зони. Для такого поділу використовують меблі, арки, колони, великі акваріуми, дзеркала, барні стійки. Для квартири-студії відмінно підійдуть меблі за індивідуальними замовленнями. На відміну від звичайних меблів, відкрита або закрита шафа-стелаж, диван, вузька довга тумба можуть грати роль кордону зони і стояти в центрі кімнати, а не біля стіни.

ff935de0

Також застосовують поділ за допомогою оформлення статі різними матеріалами і за допомогою різних колірних рішень.

У кухонній зоні можна підняти підлогу і зону оформити у вигляді подіуму, відтак, буде прихована електропроводка і труби. Таким же чином можна відокремити спальну зону. Поділяють зони і підлогою з різних будматеріалів: керамічна плитка, паркет, ламінат, ковролін.

Непоганим варіантом буде і поділ простору за допомогою стелі. Це можуть бути натяжні стелі різного рівня і з різних будматеріалів, а також різного виду освітлення. Квартиру-студію ділять на умовні зони за допомогою колірних рішень, коли кожній зоні надають окремий колір.

00

Вважаємо, що квартира-студія повинна створювати відчуття легкості і свободи. Тому краще віддати перевагу легким та міцним перегородкам, компактним меблям, бажано на коліщатках для швидкої перестановки.
Дизайнери не рекомендують в квартирах такого планування використовувати в оформленні яскраві кольори, важкі драпірування і тканини, темні шкіряні меблі. Яскраві плями в інтер’єр краще внести за допомогою аксесуарів.

Kvartira-studiya-vmesto-dvuhkomnatnoj-hrushhevki-e1373810101184

Квартири-студії мають свої переваги і недоліки. До переваг належать: відчуття простору, хороша акустика, що важливо для творчих людей пов’язаних з музикою, затишок зазвичай створюють нестандартним способом. До недоліків відносять відсутність особистого простору та шум, який через відсутність перегородок поширюється по всій студії.

остання

Пропонуємо і Вам обрати для себе ідеальний варіант квартири-студіо, які пропонує корпорація Global Development, адже наші квартири доступні, комфортні та стильні.