Підлога з монет своїми руками

У нас всіх, як правило, занадто багато дрібних монет в кишенях, гаманцях і скарбничках. Деякі з нас залишають її на касі в супермаркетах, але фахівці корпорації Global Development можуть запропонувати більш цікавий спосіб позбутися зайвих монет, а саме прикрасити свою майбутню оселю.

 

 

Щоб створити чудернацьку і дуже оригінальну підлогу нам знадобиться дуже багато монет, бажано одного розміру і фактури, листи фанери, епоксидна смола, пістолет з картриджем силіконового клею та багато терпіння і часу, або кілька помічників.

 

 

Кількість монет для роботи буде залежати від площі, але одразу розраховуйте, що вам знадобиться як мінімум одне відро. Якщо з епоксидною смолою буде важко працювати її можна замінити спеціальним засобом для полірування монет.

 

 

Перед початком роботи необхідно відсортувати монети. Для створення візерунку можна використовувати монети з різним номіналом або чергувати старі і нові. Також їх можна пофарбувати або застосувати спеціальний засіб, за допомогою якого вони покриються патиною.

 

 

Початок, як завжди вважається вирішальною частиною процесу: перший ряд повинен бути неодмінно гарний і рівний, щоб всі інші ряди згодом плавно лягали на поверхню.

 

 

Щоб прискорити хід робіт можна залучити друзів. Стане веселіше і робота буде просуватися набагато швидше. Ще один варіант – залучити дітей. Малечі дуже сподобається разом з батьками приймати у такому дійстві.

 

 

Після того, як ви наклеїте усі монети підлогу необхідно залити епоксидною смолою для захисту та надання їй блиску.

 

 

Монети можна використовувати не тільки в декорі підлоги, а й прикрашати стіни та навіть меблі. Ось ще трохи ідей того, як люди створюють незабутню атмосферу в своїй оселі за допомогою копійок.