Підводним будинкам бути!

Нафтова долина, у якій зароджуються найкреативніші та найграндіозніші проекти будівництва знову вражає планету своїми інноваційними підходами та воістину неймовірними ідеями. Архітектурні нововведення, що з’являються в Об’єднаних Арабських Еміратах не припиняють дивувати винахідливістю та вишуканістю.

Арабський світ знову вразив амбітним проектом: до початку 2017 року в Дубаї зведуть розкішні плавучі вілли. Їхня родзинка заключатиметься в тому, що більша частина будинку приховуватиметься під водою.

Цю інновацію запровадила одна із найбільших компаній, що здійснює будівництво в близькосхідному регіоні. Корпорації «Kleindienst Group» має меті втілення в реальність оригінального та незвичного проекту плавучих вілл в Перській затоці під назвою «The Floating Seahorse». Новітній житловий комплекс включатиме в себе 42 дрейфуючі на воді будиночки.

За словами розробників, найбагатшим людям Арабських Еміратів настільки сподобалася ця ідея, що вони вже викупили 35 ще не побудованих вілл. Кожному з них плавучий будинок обійшовся в $1,8 млн.

Комплекси «The Floating Seahorse» – це судна з житловими просторами, які створюють домашній затишок та комфорт. Кожен з плавучих будинків буде триповерховим. Перший з них розташується на рівні моря, другий представлятиме собою верхню палубу, а третій – повністю сховається під водою.

Включатиме у себе ця конструкція великі каюти, місця для обладнання кухні та міні­бару, санвузли, джакузі, обідні та відпочинкові зони. Усі ці приміщення не матимуть стін, а розділятимуться виключно панорамними вікнами. Це створюватиме ілюзію персонального океанаріуму, особливо на нижній палубі.

Господарі цього інноваційного архітектурного дива зможуть не лише насолоджуватися красою морського дна, а й релаксувати в комфортних велнес­зонах, які теж розмістяться у будинку.

Представники «Kleindienst Group» зазначають, що будівництво плавучих вілл буде досить корисним зокрема і для морських коників, що знаходяться під загрозою зникнення. Біля житлових конструкцій створять штучні коралові рифи, де морські мешканці будуть у безпеці жити і розмножуватися.