Поради для візуального збільшення квартири

Всі хочуть мати великий будинок з просторими кімнатами, але не всі мають таку можливість. Багато людей стикається з такою проблемою, як недостатність житлової площі у квартирі. Саме тому дизайнери корпорації Global Development підібрали декілька прийомів і способів, при використанні яких можна змінити простір будь-якої оселі.

216

Для візуального розширення площі найкраще з’єднати кілька кімнат. Оптимально для цього підходять квартири-студії. В таких квартирах можна організувати значний простір навіть при маленьких габаритах. Цей прийом більше підходить для «холостяцьких» квартир, ніж для «сімейних», де проживають діти.

один

Візуально розширюють межі в приміщенні різні розсувні перегородки в кімнаті. При невисокій перегородці житлова площа ділиться тільки частково. Це дозволяє розмістити більшу кількість предметів інтер’єру. Якщо встановити натяжну глянцеву стелю, висота помешкання збільшиться вдвічі. Також стелі з підсвічуванням дають можливість збільшити візуально приміщення.

два

Найкращий спосіб візуально збільшити простір приміщення – це встановити дзеркала. Такий метод перевірений модою і часом. У сучасному інтер’єрі дзеркала часто застосовують на стулках шаф та дверях. Їх відображення створює надзвичайні ракурси і подвоює простір. Квартира відразу ж стає цікавішою, ніж зазвичай.

три

Пластикові або прозоро-скляні меблі вважаються повітряними і мініатюрними. Навіть якщо поставити стіл, який вимагає великого простору, з прозорою стільницею, він не створить враження обмеженості в їдальнях або вітальнях.

чотири

Основним місцем, де господарі проводять найбільше часу вважається кухня. У цьому приміщенні можна використовувати так званий «космічний стиль». Зміст даного стилю полягає в алюмінієвій стільниці, різних предметах інтер’єру з нержавіючої сталі, шкіри, скла. Дуже добре з таким завданням впораються відображаючі чи глянцеві поверхні, прозоре скло, легкі меблі.

пять

Рекомендуємо також «побавитися» з різними формами і колірними гамами. Незвичайні форми в інтер’єрі приміщення впливають на все сприйняття в цілому. До прикладу, можна застосувати прийом діагональної комбінації стін. Такий метод називається «перевернута мансарда», коли не прямі стіни, а виконані під кутом плавно об’єднуються з підлогою.

1436768304_1

Для оздоблення стін застосовуються так би мовити «правильні» кольори. Всім відомо, що світлі тони і спокійні відтінки візуально розширюють простір.

belaya-kvartira-studiya-23-kv-m2

Далі пропонуємо використовувати фотошпалери з 3D ефектом, що дозволять створити ілюзію розширеного простору і стерти кордони між реальністю та зображенням. Вони дуже популярні в створенні індивідуального інтер’єру.

атіапрт

І головна порада: ніколи не варто захаращувати житлові кімнати зайвими предметами.

743285489585674ff5cb2bbab4c165fa