Просторий інтер’єр для повсякденного життя

Мінімалізм – це один із найпопулярніших стилів сучасних інтер’єрів, що виник на базі іншого інтер’єрного стилю – хай-тек. Не применшуючи достоїнств останнього, слід зазначити, що мінімалізм більш пристосований до повсякденного життя як в житлових, так і в громадських інтер’єрах.

Основна його відмінність від “батька” полягає в неактивному використанні металевих труб, скла і арматури. Червоною ниткою в мінімалізмі проходять акценти на матеріал, фактуру і зовнішню форму предметів інтер’єру.

maxresdefault

Основні матеріали для цього стилю – це хромована або нержавіюча сталь, різні види скла, всілякі пластики, кераміка, штучний і натуральний камінь, поліроване та фактурне дерево. Даний стиль відрізняється наявністю великої кількості плоских поверхонь, на яких добре помітна гра світла і фактури матеріалу. Предмети інтер’єру мають прості форми, без прикрас і орнаментів, але вони мають достатньо яскраві кольорову гамму, цікаві пропорції і форми.

bg_img1

Мінімалізм відрізняється великою кількістю плоских фасадів. Фрезерування та декорування об’ємними деталями фасадів у ньому не припустимий. В оздобленні фасадів широко застосовується пластик, що імітує натуральне дерево або абстрактні малюнки під дерево. Переважають монохромні кольори. Особливий шик в цьому аскетичному стилі роблять на фасади з високим ступенем глянцю.

45D4C49C-F079-4F5A-B744-AFA6C8F602CE

На шафах і фасадах часто можна спостерігати бронзові та графітові дзеркала. На лицьовій фурнітурі завжди роблять акцент на простих геометричних фігурах. Кухонні стільниці і робочі поверхні письмових столів проектують або з нержавіючої сталі, або з полірованого дерева. У мінімалістичних кухнях дуже часто зустрічаються стільниці зі штучного каменю. М’які меблі в стилі мінімалізму мають гранично прості геометричні форми.

kitchen-collection-magnificent-ideas-kitchen-collection-property-on-lowes-kitchen-design-ideas

Дизайнери корпорації Global Development вирішили дати декілька порад для створення ідеального мінімалістичного інтер’єру у житлових помешканнях.

Варто робити головний акцент на створенні відчуття простору. Для цього слід встановити у квартирі  великі вікна для доступу денного світла. Масивні портьєри і щільні штори абсолютно недоречні, їх краще замінити на жалюзі.

9663_original

Світильники для основного освітлення і підсвічування варто обирати з полірованими металевими корпусами простих геометричних форм. У таких інтер’єрах не рідкість однотонні світильники з екранами. Безумовно, дуже доречна приховане стельове підсвічування з неонових і галогенних ламп.

a1

Стіни для ідеального мінімалістичного інтер’єру повинні мати однотонне колірне рішення. Допустимий максимум дизайну – це два-три близьких за відтінками кольорів на приміщення. Є більш кардинальний варіант: це використання двох контрастних кольорів.

big1-1920x1080

Якщо ж Ви плануєте використовувати шпалери, то вони повинні бути монотонними, або, як варіант, з нечітко вираженим малюнком. Проте, вважаємо, що найкращий варіант – це поклейка шпалер під фарбування.

Interior of modern bedroom 3D rendering

Якщо Ви хочете прикрасити свій мінімалістичний інтер’єр, то використовуйте вставки стінових панелей з натуральних або штучних матеріалів. Наприклад, з нержавіючої сталі, полірованого або фактурного дерева, облицьовуйте стіни штучним чи натуральним каменем.

?????????????????????????????????????????????????????????

І пам’ятайте, що мінімалізм – це холодний стиль, який завжди був і залишається в моді. Вважається, що чим холодніший і монохромні ший дизайн – тим він кращий.

interior-minimalista