Спроектуйте дім своєї мрії онлайн

Ви запланували ремонт, але досі не можете знайти ідеальний варіант для власного інтер’єру? Фахівці корпорації Global Development пропонують Вам ознайомитися з безкоштовними веб-сервісами, які дозволять Вам самостійно розробити планування і дизайн кімнати, ванної, кухні, спальні, та й всієї квартири в цілому.

За допомогою нашої підбірки одних з найкращих онлайн-сервісів, Ви зможете самостійно створити власну модель житла, розставити необхідні меблі і акценти, та отримати прекрасний кінцевий результат.

b5e15f0f71bf7e13b787062d78307672

Перше місце займає безкоштовний онлайн-ресурс «AutodeskHomestyler» (http://ru.homestyler.com/). Цей сервіс має російськомовний інтерфейс, що спрощує роботу на сайті. Онлайн-інструмент має в своєму розпорядженні велику галерею вже готових проектів, які допомагають ознайомитися з можливостями сервісу на вдалих прикладах та самостійно створити дизайн, який відповідатиме Вашому стилю.

autodesk

Наступним сервісом, який є багатофункціональним та зручним у користуванні є сайт «Floorplanner» (http://www.floorplanner.com/). У цьому сервісі також можна встановити російськомовний режим. Тут Ви можете намалювати приміщення з заданими розмірами або вибрати з галереї шаблон вже готового проекту та просто додати свої нотки в інтер’єр.

Floorplanner

«Planningwiz» (http://8marta.planningwiz.com/) – сервіс, який на відміну від попередніх ресурсів не володіє режимом перегляду зображення в 3D. У нього є інші переваги. Велика галерея проектів приміщень, які можна перетягнути до себе в профіль і підганяти під свої розміри.

Planningwiz

Ще одним цікавим проектом є сайт «Roomle» (http://www.roomle.com/). За допомогою цього інструменту можна будувати стіни з різних матеріалів (цегла, дерево), будь-якої конфігурації, вибирати покриття для підлоги окремо для кожної кімнати, моделювати дизайн тощо. Перехід від площинного зображення до 3D показує, яким вийде проект з усіх сторін. Ви зможете переглянути всі плюси та мінуси з будь-якого ракурсу. Також на цьому сайті зручно змінювати розміри меблів: зменшувати, збільшувати, розтягувати, відразу отримуючи розмірну прив’язку.

roomle

Ці безкоштовні онлайн-сервіси допоможуть Вам уникнути можливих помилок, які можуть виникнути безпосередньо при облаштуванні квартири.

І найголовнішою перевагою цих ресурсів є те, що їх не потрібно встановлювати на комп’ютер. Створити ідеальне житло самостійно та відчути себе справжнім дизайнером інтер’єрів – надзвичайно просто!

5-onlayn-programm-3d-dizayna-interera-2