Стильний дизайн стін своїми руками

Оригінальна альтернатива звичайним шпалерам – панелі на стіни з об’ємними візерунками та геометрією, що ідеально підходять як для квартир, так і для офісних приміщень. Але таке задоволення – не з дешевих. Саме тому фахівці корпорації Global Development розкажуть як своїми руками зробити таку панель, що обійдеться значно дешевше за оригінал!

 

 

Сучасні об’ємні панелі – це свого роду нововведення, яке дозволяє людині, що знаходиться в кімнаті декорованій  цими дизайнерськими елементами, відчути себе дійсно в іншому світі або в паралельному вимірі. Заходячи в таке приміщення у багатьох людей руйнується стандартне уявлення про можливості оздоблювальних робіт. Об’ємні панелі створюють реальний тривимірний рельєф, сприйняття якого змінюється разом з освітленням. Кімната зранку, вдень чи ввечері буде виглядати зовсім по-різному. Зовнішній вигляд стін буде змінюватися, навіть якщо за вікном раптом стане похмуро або навпаки з-за хмар вигляне сонечко.

Синтетичний матеріал, який використовується у виробництві 3d-панелей тривалий час зберігає свій колір. Крім цього, легкі об’ємні панелі відмінно ізолюють від будь-яких звуків та шуму. Ви перестанете чути гучні розмови сусідів, а вони не будуть невдоволено дивитися на вас на наступний ранок після гучної вечірки.

Окремої уваги заслуговує процес монтажу. Перед тим, як декорувати стіни необхідно здійснити їх ретельне вирівнювання гіпсовою штукатуркою. На фінальному етапі треба дрібнозернистим наждачним папером видалити будь-які виступи і згладити напливи. В іншому випадку у вас не вийде той неймовірний ефект, заради якого починалася вся переробка.

 

 

Після вирівнювання переходьте до обклеювання окремими елементами всієї тривимірної мозаїки. Для цієї мети використовується спеціальний полімерний клей. Його треба наносити на всі частини, які будуть прилягати до стіни. Найголовніше в даному виді ремонтних робіт правильно закріпити перший ряд плиточок, щоб він йшов строго горизонтально. Всі стики між окремими елементами мозаїки повинні бути мінімальними. Проте, якби щільно ви не намагалася вкласти елементи всієї конструкції, домогтися ідеального прилягання у вас навряд чи вийде. Для цього, після висихання клею, використовують полімерну затирку, що наноситься з пістолета і розгладжується м’яким шпателем. На завершальному етапі треба буде нанести на всю стіну глянсову емаль за допомогою пульверизатора або фарбопульта для максимальної рівності стін.

Альтернативним рішенням для створення незвичних об’ємних панелей може стати використання звичайних дерев’яних дошок. Для цього проекту знадобиться кілька десятків дерев’яних плашок різної довжини і ширини, які кріпляться до стіни рідкими цвяхами. Щоб домогтися ефекту дизайнерської стіни, дошки необхідно розташувати в два шари в шаховому порядку. Потім всю поверхню необхідно ретельно пофарбувати в білий колір. Результат практично не відрізняється від оригіналу, а коштує набагато дешевше і не потребує великого досвіду у будівельній справі.