Стильний «техно» інтер’єр

Зараз в моду входить креативний дизайн інтер’єрів, особливо запозичений з минулого та модернізований у майбутнє. Стиль, що набуває неабиякої популярності у наш час дизайнери називають «техно». Він з’явився в 70-х роках минулого століття і представляє собою певну «геометрію» в дизайні.

2

Кімнати, що оформляються в такому стилі візуально нагадують такі проекції як: гараж, підвал, заводське приміщення. Усе це тому, в дизайні використовують металеву та пластикову атрибутику, і абстрагують усе це точними лініями та предметами декору. Родзинкою таких помешкань є сходи, необроблені стіни, громіздкі металеві двері. У «техно» стилях переважають холодні відтінки: сірий, блакитний, металевий хакі.

3

Вітальня в даному стилі повинна виглядати великою, не дивлячись на сірі відтінки. Стіни штукатурять під фарбування, стелю краще вибрати натяжну (ідеально підходить обраній тематиці), а ось підлога повинна бути «холодною». Для цього використовують плитку, кахель, заливну поверхню (все, що виглядає як дерево, буде недоречним).

5

Меблі повинні бути максимально простими, але при цьому не стандартні: столик краще обрати скляний з металевими ніжками, додати до нього пластикові стільці та шафу з дзеркальним або металевим покриттям. Якщо Ви хочете використати в інтер’єрі м’які меблі, то вони повинні  бути обтягнуті синтетичним сукном, ідеально для «техно» дизайну підходять безформні пуфи.

6

Комунікації, зазвичай, не ховають (хіба що під скло), в інтер’єрі в стилі «техно» вони виконують функцію декору. Добре підійдуть для освітлення помешкання світильники і люстри, які можуть переміщатися, згинатися, розтягуватися, все це в дусі «техно». На вікнах краще використовувати вертикальні штори або жалюзі.

7

Кухня в стилі «техно» – це гармонія функціональності і комфорту. Кухню роблять в світлих тонах сірого, допускається невелика кількість дерева для створення затишку. Кухонна гарнітура повинна виглядати максимально сучасно, гладко і з металевим блиском. В обідній зоні доречно розмістити металевий стіл і такі ж стільці, вітається наявність барної стійки. Освітлення краще зробити точковим як над робочим місцем так і над обідньою зоною.

8

Спальня в стилі «техно» виглядають більш затишно по відношенню до інших кімнат. Цього досягають завдяки наявності тканини як мінімум на ліжку або дивані.

Ліжко має бути не стандартним: чи то на залізних ніжках, чи то в підвішеному стані. Замість тумбочки біля ліжка використовують скляний столик на роликах. Краще використовувати шафу-купе з великими дзеркалами, розміщення інших меблів буде недоречним.

9

Для ванної кімнати в стилі «техно» підійдуть хромові, блискучі змішувачі та душі, на підлогу краще покласти плитку або пластик. Особливу роль відіграє освячення – точкові світильники в несподіваних місцях. Ідеальним для такого інтер’єру ванної кімнати буде підсвічування струменів води, нижнє підсвічування підлоги.

11

І основне, що рекомендують дизайнери корпорації Global Development: пам’ятати, що «техно» стиль – це свого роду осмислена недбалість і художній безлад.

4