Створюємо дизайн холостяцької квартири

Холостяцька квартира зазвичай у людей викликає асоціацію вічного безладу. Непродумане зонування простору, забите помешкання спортивними сувенірами та пультами дистанційного керування, немодні меблі і «несмачні» картини – усе це характеризує квартиру мужчини, який проживає у ній сам.

Проте, дизайнери корпорації Global Development пропонують розвіяти застарілі стереотипи та впровадити нове оригінальне бачення парубоцьких осель.

iron-man-house

Квартир може бути багато, а ось холостяцькі апартаменти – це єдине місце, де чоловік може облаштувати все на свій смак. У власній оселі чоловік має дивовижну можливість створити власний дизайн та облаштувати її на свій смак. Серед колірних схем, стилів меблів, художніх творів він може вибрати багато способів облаштування простору, які одночасно красиві і елегантні, теплі та привітні.

3archer

Зазначимо, що перший крок, який потрібно зробити при оформленні холостяцької квартири – відмовитися від кліше. Безумовно, шкіряні дивани просто кричать про маскулінність, але є безліч інших матеріалів, притаманних чоловікові, що в той же час несподівані і оригінальні. Вельвет, букле, льон – відмінна альтернатива шкірі. Матеріали якісні і довговічні.

urban-loft-decor-münchen

Що стосується колірної гамми, то найпопулярніші серед чоловіків – сині тони. Їх найчастіше використовують в якості яскравого акценту або приглушеного фону. Сірий і коричневий відносяться до класичних чоловічих кольорів. Вони відмінно поєднуються практично з усім, створюючи розкішну обстановку.

black_01_large

Часто чоловіки вважають, що тюлі, гардини – це ознаки жіночності, тому залишають вікна в своїй квартирі голими. Хоча вікна грають важливу роль в будь-якій кімнаті, зменшуючи звукопроникність вікна, захищаючи меблі і килими від сонячних променів.

plnd2wymfegep1vwbfjd

Щоб надати вікнам чоловічі риси, варто звернути увагу на важкі тканини грубої текстури з геометричним або смугастим візерунком.

1387349158665_w679h1500

Незважаючи на обраний стиль, приміщення потрібно утримувати в чистоті. Для цього варто відмовитися від великої кількості рослин, дрібничок і декоративних меблів, які накопичують пил.

cadeira

Меблі краще вибирати багатофункціональні, до прикладу, хороший варіант – це скринька для зберігання різних дрібниць, що виконує одночасно роль журнального столика. Їх у квартирі взагалі повинно бути небагато, а розстановку варто ретельно продумати.

8c7a81dad8c1bff1785886c76381c169

Аби в результаті під час розробки дизайну холостяцької квартири вийшло створити неповторну витончену атмосферу, затишну і зручну, без відчуття захаращеного простору, слід особливу увагу приділити освітленню.

Освітлення квартири краще забезпечити безліччю точкових світильників і люстр над кавовим або обіднім столом в зоні відпочинку. Інтенсивність освітлення повинна регулюватися, це надасть атмосфері помешкання велику загадковість.

robhoff-ModularLight-01

Якщо ж Ви обираєте між розкішшю і простотою, вибір потрібно робити на користь останньої, а декоративні дрібниці повинні передавати характер господаря.

TVUnits-19

Загалом, квартира для холостяка – це дивовижний проект житла для сучасного самотнього чоловіка. У ній слід створити неповторний простір, що повністю відповідатиме індивідуальним смакам власника.

І пам’ятайте, головне у парубоцькій оселі – стримані тони, чисті лінії, мінімум меблів та декорацій.

d336ab95c64910a57ca0af939162044a