Tesla презентувала невидимі сонячні батареї

Американський виробник електромобілів компанія Tesla Motors презентувала у Лос-Анджелесі нові моделі сонячних батарей та вдосконалений енергонакопичувач Powerwall 2.0.

Ілон Маск представив сонячні батареї майбутнього, які інтегровані в дах будинку настільки, що їх практично не можна побачити. Компанія продаватиме свою розробку в чотирьох варіантах: шиферна плитка, черепиця в тосканському стилі, фактурне скло і глянсова скляна плитка. Маск висловив надію, що представляє майбутнє, якого чекають і хочуть його клієнти.

Окрім нових батарей, Ілон Маск  запропонував удосконалену систему акумуляції сонячної енергії Powerwall 2.0, яку можна використовувати як удома, так і в офісній будівлі. Вона розрахована на те, щоб зібрана протягом світлового дня сонячна енергія конвертувалася в електроенергію, яка освітлює та обігріває будинок. Потужність нового пристрою була подвоєна до 14 кВт в порівнянні з попередньою моделлю, а розміри, навпаки, стали компактнішими.

“Це свого роду інтегроване майбутнє. Електромобіль, Powerwall і панель сонячної батареї у вигляді даху. Ключ до успіху полягає в тому, щоб вони були гарними, доступними й бездоганно інтегрованими”, – пояснив Ілон Маск.

1477708966-9278