В гостях у Google

Інтернет-гігант Google славиться не тільки демократичним підходом до найму співробітників, але і приголомшливими умовами праці та своїм креативним підходом до оформлення офісного простору і створенням максимально комфортних умов праці.

Кожен офіс крім стандартного для компанії набору, має свої унікальні особливості. Команда Global Development зробила підбірку найкреативніших, незвичайних та іноді дивакуватих офісів Google зі всього світу.

Розпочнемо з європейської штаб-квартири Google в Дубліні. Google Dublin Campus – це унікальний офісний простір в історичному районі столиці Ірландії. Нещодавно зведена четверта будівля величезного комплексу представлена 14 поверхами, і є найвищим комерційним будівництвом у місті. Нейкреативнішою в цьому офісі є зона для переговорів, яка розмістилася у дереві. 

lis-dublin

Нью-Йоркський офіс компанії дозволяє попрацювати на тлі панорами Нью-Йорка, а також пропонує тонни конструкторів Лего, щоб «розвантажити» мозок під час перерви.

nyu-york

USA

Новий офіс Google в Тель-Авіві відрізняється збалансованою красою сучасного дизайну і природи. Майже 50% всього простору тут займають інтер’єри, оформлені в еко-стилі.

ofis

Офіс компанії в Санта-Моніці, штат Каліфорнія, зустрічає своїх співробітників і відвідувачів барвистими дошками для серфінгу, дружно вишикуваними в ряд біля стіни. Цікаво, чи можна їх використовувати за призначенням, наприклад, в обідню перерву?

Surfboards lean against a wall at the Google office in Santa Monica, California, October 11, 2010. Google will report its third-quarter earnings on Thursday.  REUTERS/Lucy Nicholson (UNITED STATES - Tags: BUSINESS SCI TECH) - RTXTBOI

Google в Лондоні спонукає своїх співробітників любити садівництво. На дев’ятому поверсі офісу є своєрідний город з розсадою. Проте, не так легко заматися садівництвом у цьому місці. Ті, хто хоче посадити будь-які насіння, повинні для початку написати своє ім’я в списку очікування. Співробітникам видають спеціальні дерев’яні контейнери для розсади, але якщо хтось не стежить за своїми рослинами, їх позбавляють цього привілею, і наступна людина за списком отримує свій шанс. 

london

Офіс компанії в Цюріху славиться твоїми атракціонами. До прикладу, найголодніші співробітники можуть екстрено потрапити в кафетерій, спустившись на гірці. Крім них, тут є і жердини, за допомогою яких також можна потрапити до їдальні, відчувши себе справжнім пожежником.  

tsyurih

tsyurih1

Для усамітнення по всьому офісі розкидані численні різноманітні кабіни в формі яєць.

tsyurih2

Також тут є кімната для релаксації з акваріумами, в якій можна полежати у ванні.

the-fishies

А переговори можна вести в кабінеті-гаражі.

205_pic13_n

В деяких офісах є кімнати для відпочинку співробітників, виконані в стилі всесвіту «Гаррі Поттера».

47bb86c1ceecd9

У вашингтонському офісі для співробітників Google створили кафе з власними кухарями.

vashington

В цьому ж офісі є штучна скеля для тренувань.

which-is-also-home-to-a-rock-climbing-wall-right-inside-the-office

Усередині паризького кампусу Google розташований автомобіль Citroen 2CV.

the-paris-office-has-a-shiny-red-citroen-2cv-car-inside

Вхід в каліфорнійський офіс Google виконаний у вигляді бінокля.

93fe6348938084d07a06b011378ee826

На даху офісу Google в Торонто співробітники компанії можуть грати в гольф.

13nov2012-novo-escritorio-do-google-foi-inaugurado-em-toronto-no-canada-espaco-tem-minipista-de-golfe-cabine-de-dj-e-mesa-de-sinuca-para-uso-dos-funcionarios-1352837177045_1024x768

Окрім гольфу працівникам цього кампусу пропонують проявити свої діджейсь здібності в одній з кімнат відпочинку.

d5861aa1ea6338

В офісі Google у Маунтін-В’ю розміщені капсули для відпочинку, які блокують сторонній шум і світло.

google-says-web-spam-and-content-farms-could-tarnish-its-reputation

А в Онтаріо співробітники Google можуть відпочивати в неординарній бібліотеці.

google-4

Загалом, в офісах Google є все для того, щоб співробітники відчували себе комфортно і змогли розкрити всі свої таланти. До слова, працівникам не обов’язково приходити на роботу в офіс чи дотримуватися робочого графіку. Головне – здати завдання вчасно!:)