Витончений англійський дизайн інтер’єрів

Англійський стиль  є досить популярним напрямком у створенні інтер’єру. Він ідеально підходить для заміських будинків, однак і міські квартири досить органічно виглядають в даній стилістиці. Історія формування концепції англійського стилю тягнеться з позаминулого століття. Змішання модних на той час течій – георгіанської та вікторіанської – принесло нотки античності і благородства у нову стилістику.

img

Дизайнери корпорації Global Development вирішили дати декілька рекомендацій до застосування цього стилю у власному інтер’єрі поціновувачам витонченості та розкоші.

Характерні риси англійського стилю: що робить його впізнаваним?

Перш за все, це застосування благородних матеріалів в усьому – декоруванні, меблях, текстилі. Англійський стиль абсолютно «не сприймає» недбалості, надмірності, химерності. Вища ступінь смаку повинна проявлятися буквально в кожній деталі.

library-room-ideas-home-library-design-decorating-ideas-picture-co-interiordesignable

Основні риси, характерні для англійського стилю

Дерево в інтер’єрі

Дерево для Англії в епоху колонізації стало основним матеріалом виготовлення елітних меблів для знатних будинків, адже в країну завозилася маса екзотичної деревини, а також цінних порід червоного дерева, не кажучи вже про класичний горіх тощо. З дерева робили не тільки карнизи, вікна, двері , а й обшивали стіни, стелю та, звичайно ж, укладали ним підлогу. Велика кількість природного матеріалу створювала атмосферу незвичайного затишку.

look_wood_kesson_2

Камін

Другим за значимістю елементом будинку в англійському стилі був камін. Оброблений чавуном або цеглою, а також мармуром, камін був центральним акцентом інтер’єру, причому він органічно виглядав як в інтер’єрі вітальні, так і в бібліотеках чи спальних кімнатах.

195202555914358188190142200192411620018457

Меблі

Англійському стилю притаманна велика кількість меблів у приміщенні. Далеко не завжди їх функціональність дійсно затребувана, проте для досягнення чистоти стилю дизайнери нерідко вдаються до прийомів їх максимального застосування. Справжньою майстерністю можна назвати вміння використовувати тільки найнеобхідніші речі (в даному випадку – меблі), при цьому домогтися ідеальної відповідності обраної стилістиці.

7

Книги

У благородних будинках Англії бібліотека була не тільки місцем для читання книг або письмової роботи. Це було центральне приміщення, що збирало сім’ю і її гостей. У бібліотеці вирішувалися важливі справи, відзначали невеликі дати в вузькому колі, проводили неспішні бесіди за пообіднім чаєм. Саме тому фон з книжкових полиць є звичайною картинкою для будинку в англійському стилі. Далеко не завжди книги розміщувалися в бібліотеці або кабінеті. Не менш органічно вони виглядали у спальні або вітальні.

General Style

Аксесуари та декор

У кожному другому англійському будинку обов’язково присутній місце, в якому зібрані емоції і ностальгія – фотографії рідних, статуетки, подаровані на пам’ятні дати, нагороди за різні досягнення. Часом, цих речей настільки багато, що куди більш вдалою ідеєю є розподіл їх по периметру кімнати на спеціальних стелажа, полицях, комодах, поверхнях інших меблів, в сервантах і камінних полицях.

e19ce19a0a1335f04c0c42440e0a250e

Нюанси обробки поверхонь

Англійська стиль відрізняється виразністю, яка зумовлює чіткий баланс між насиченістю барв і декорацій. Важливо не упустити необхідних ноток, при цьому, не додати їх занадто багато. Стіни рекомендуємо покривати шпалерами, які мають насичений або навіть строкатий малюнок. На ньому може бути присутній яскравий орнамент округлої форми або рослинні мотиви. Не менш органічно виглядають шпалери в вертикальну смужку. Як правило, їх колір на кілька тонів темніший за меблі та інші предмети інтер’єру, проте варто бути обережними з цими прийомами, адже вони гармонійно виглядають лише в просторих і світлих кімнатах.

temnaja-gostinaja-v-anglijskom-stile

Невеликі приміщення такі шпалери зроблять тільки меншими. Чудова ідея – поділити простір приблизно на півтораметровому рівні –  зверху шпалери, а знизу – дерев’яні панелі. Колірна палітра стін повинна бути різноманітною.

__________________________1

Найбільш застосовними кольорами можна назвати теплу палітру – від насичено-медового до винно-червоного. Однак, і холодні відтінки виглядають не менш органічно. Чого тільки вартий глибокий зелений в обрамленні золотистих візерунків. Підлога може бути дерев’яною. ЇЇ тон повинні повторювати мотиви меблів, а стіни і стеля повинні бути контрастними. Такий прийом робить приміщення різноплановим, змушує звернути увагу на кожну деталь.

Англійський стиль – це вибір людини з бездоганним смаком. Його зовнішня простота уявна, а за нею прихована ретельна робота дизайнера, майстерний підбір кожного аксесуару і елементу інтер’єру. Він притаманний лише витонченим натурам, які люблять розкіш та мають бездоганний смак.

1431624177