Як правильно розставити меблі у вітальні

Вмістити все необхідне в невеликому просторі – завдання не з легких. А ще складніше продумати дизайн маленької вітальні так, щоб там була і зона для чаювання, і місце для відпочинку як для сім’ї, так і для друзів та родичів, які можуть зайти у гості. Саме тому спеціалісти Global Development підготували для Вас кілька корисних підказок як правильно розставити меблі у вітальні.

Для чаювання

Два великих дивана, великий кавовий столик – ідеальна зона для затишної вітальні, де завжди можна випити з друзями та родичами чашку чаю або навіть чогось міцніше!

Для однієї людини

Великий диван (2,15 м), великий кавовий столик (120 × 60 см), розкладне крісло (80 см) – найзатишніше місце для таємних розмов з найліпшою подругою за чашечкою кави.

Вітальня з настільними іграми

Любите грати в різноманітні настільки ігри довгими вечорами? Тоді таке поєднання меблів у вітальні ідеально підійде для Вас. Великий диван (2,15 м), кавовий столик (120 × 60 см), два маленьких крісла (70 см) і чудово проведений час з друзями забезпечений!

Для сімейних пар

Вечірні посиденьки всією сім’єю – це саме для Вас? Тоді ось таке розташування меблів стане найоптимальнішим рішенням – невеликий диван по діагоналі, два розкладні крісла (80 см), круглий столик (90 × 90 см).

Супер-вітальня

До Вас часто люблять заходити друзі у гості завчасно не попереджаючи про свій прихід? Тоді в новій квартирі повинно бути багато місця, або просто візьміть на замітку таку ідею розміщення меблів.

Для вечірок

Любити збирати друзів та проводити веселі вечірки? Тоді завчасно подбайте про місце для гостей. Ідеальний варіант розміщення – великий диван (2,15 м), консоль (120 см), два маленьких крісла (70 см).

Більше місця

У Вас велика родина, яка любить збиратися на усі свята і Ви завжди ламаєте голову де посадити своїх двоюрідних тіток, кумів і племінників? Таке рішення стане найліпшим у даному випадку – два великих дивана (2,15 м), великий кавовий столик (120 × 60 см).

Кімната для роботи

Великий диван (2,15 м), два квадратних кавових столика (70 × 70 см), маленьке крісло (70 см), розсувне крісло (80 см) – вітальня і міні кабінет для ділових зустрічей, ідеальне поєднання для тих, хто любить працювати вдома!

Гостьова з ночівлею

До Вас часто приїжджають друзі чи родичи з інших міст або навіть країн? Тоді зробіть з вітальні міні спальню – кутовий диван (250 × 150 см), круглий кавовий столик (1 × 1 м), розкладне крісло (80 см).