Як зробити квартиру своєї мрії?

У чому секрет затишного будинку? В ідеальному плануванні, функціональному розміщенню меблів, чудовому вигляді з вікна? Мабуть, тут важливо все. Але навіть розкішні апартаменти можуть програти невеликій квартирі, в якій є деталі. Деталі, елементи, декор, все це дивним чином перетворює простір і створює незабутню атмосферу в оселі. І найприємніше, що іноді їх можна зробити своїми руками без особливих витрат. Саме тому спеціалісти Global Development пропонують вам підбірку чудових ідей, які допоможуть створити в квартирі особливий настрій.

Яскравий офіс у вашій кімнаті


Можна перефарбувати стіл і стілець в улюблений колір, зробити зі старої картини тайм-лист і додати кілька оригінальних дрібничок, які радують око. Адже ваше робоче місце безпосередньо досить сильно впливає на продуктивність. Різні кольори по різному можуть впливати на настрій, увагу та навіть стимулювати або навпаки пригнічувати натхнення. Наприклад, помаранчевий або мандариновий колір надає впевненості і оптимізму, а рожевий – енергії та пристрасті для творчої роботи.

Сходи на всі випадки життя

Сходи можуть бути функціональним або декоративним елементом у вашій квартирі. А буває і те, і інше. Поєднуючи штрихи сільської чарівності з хитромудрим, компактним дизайном, сходи є прекрасною альтернативою традиційним шафам. Використовуйте цей декоративний елемент в тон або як доповнення до колірної схеми інтер’єру.

Природні елементи у вашій вітальні

Універсальна ідея для всіх приміщень. Можна зробити кілька полиць різного розміру в улюбленій кольоровій гамі. Краса природи відкрита для всіх бажаючих. Це право ми отримуємо при народженні. Небо, земля, вода, рослини та інші багатства планети змушують нас забути про свої побутові турботи і відчути себе частиною єдиного світу. Те ж саме відбувається і коли ми приносимо природу в наш будинок. У приміщеннях, де присутні природні елементи, люди відчувають себе щасливішими, здоровішими, спокійніше, і в той же час – більш енергійними і оптимістичними.

Місце для зарядки телефону

Ми схильні йти протореними шляхами, особливо в рутинних питаннях. Наприклад, можемо бурчати, що єдина вільна розетка розташована дуже незручно і кожного разу класти телефон прямо на підлогу або дратуватися, що дроти на столі заважають працювати, і все одно заряджати телефон звичним чином. Але ж можна раз і назавжди вирішити проблему, купивши спеціальний утримувач і док-станцію, тим паче що вибір таких аксесуарів настільки великий, що здивує навіть саму вибагливу людину.

Скляні пляшки, що випромінюють позитив

Настінні світильники з ряду однотипних пляшок зроблять атмосферу старовини. Креативна композиція з штучних квітів в пляшці оригінальної форми може стати чудовою прикрасою інтер’єру. І просто грандіозно виглядає дизайнерська люстра, в якій роль плафонів виконують скляні пляшки, на яких збережені оригінальні етикетки. Такий цікавий світильник можна повісити над барною стійкою в кухні або їдальні в якості вельми вдалого інтер’єрного рішення.